Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaasutused toetavad Ukrainat sõidukite, elektrigeneraatorite ja muu varustusega (2022-03-28 08:33:12)


Keskkonnaministeerium koos valitsemisala asutustega saadab Ukrainasse tehnikat ja varustust, millega abistatakse nii tsiviilisikuid kui ka sõjaväge.

Kokku saadetakse 21 väikeveokit ja maastikusõidukit, lisaks 13 kuulivesti, 13 arvutit, elektrigeneraatoreid, öövaatlusseadmeid, raadiojaamu, mobiiltelefone, radiaatoreid, tööriideid, valgusteid ja muid vahendeid. Sõidukite tehniline seis on üle kontrollitud ning need on heas töökorras.

Humanitaarabi saadetise on kokku pannud Riigimetsa Majandamise Keskus, Keskkonnaamet, Keskkonnaagentuur ning Eesti Keskkonnauuringute Keskus. Saadetise kohale toimetamist korraldavad Välisministeerium ja Kaitseministeerium.

Varem on Keskkonnaministeerium annetanud Päästeliidu vahendusel 300 000 eurot Ukraina päästjate võimekuse tõstmiseks tuleõnnetuste ennetusel ning ohjeldamisel. Selle raha eest saadeti Ukrainasse vajalikku varustust ja tehnikat. (Loe pikemalt siit: https://envir.ee/uudised/eesti-toetab-ukrainat-tuletorje-ja-paastevarustusega.)Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.