Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Pühapäevast, 13. märtsist on peatatud kohapüük Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järvel (2022-03-14 08:29:52)

Maaeluminister Urmas Kruuse allkirjastas käskkirja, mille alusel tuleb alates 13. märtsist peatada kohapüük Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järvel.

"Kohapüük tuleb pühapäevast peatada, sest Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järvel on selle aasta esimeseks poolaastaks lubatud kohasaak pea täiesti välja püütud," selgitas minister.

Tänavusest koha lubatud kogusaagist, mis on 447 tonni, eraldati esimeseks poolaastaks 223 tonni. 11. märtsi seisuga on üle 97% lubatud saagist kaldale toodud.

"Kuna suurem osa kohasaagist püütakse välja avaveevõrkudega, siis tuleb 13. märtsist kuni 4. maini peatada ka avaveevõrkudega püük Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järvel," lisas Kruuse.

Püügipiirangu kehtestamise alus on Vabariigi Valitsuse määrus "Kutselise kalapüügi võimalused, lubatud aastasaagid ning kalapüügiõiguse tasumäärad 2022. aastal", mille kohaselt on esimese poolaasta lubatud kohasaak Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järvel 223,5 tonni.Allikas: Maaeluministeeriumi pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.