Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi haldusala 6. nädala eelinfo (2022-02-07 08:29:20)


Esmaspäev, 7. veebruar

· Keskkonnaminister Erki Savisaar osaleb ÜRO keskkonnaassamblee asepresidendina virtuaalselt Global Major Groups and Stakeholders Forum kohtumisel ja teeb seal tervituskõne. Minister tutvustab märtsi algul saabuva ÜRO keskkonnaassamblee kohtumise ootusi ja käsitletavaid teemasid.

Reede, 11. veebruar

· Keskkonnaministeeriumi, Keskkonnaameti ja Maaeluministeeriumi esindajad kohtuvad rannakalurite ning traali- ja kaugpüüdjatega, et arutada uue kalapüügiseaduse eelnõu üle.Pühapäev, 13. veebruar

· RMK Elistvere loomapargis tähistatakse sõbrapäeva, mille puhul peetakse pidulikumalt meeles ka loomapargi elanikke. Sellel aastal on lubanud külla tulla ka sõbrad karud Nässu ja Lillekäpp Tartu Mänguasjamuuseumist. Teise korruse saalis saab kuulata karu Nässu lugusid ja meisterdada karu Lillekäpa kujulisi paberist sõpru. Töötoa algus kell 11.00 ja lõpp on planeeritud kell 14.00.
Kell 12.00 jagatakse loomapargi elanikele sõbrapäeva suupisteid ja soovijad saavad ringkäiguga ühineda. Sissepääs loomaparki tavapileti hinnaga.
Lisainfo telefonil 525 3395, e-posti aadressil
info.elistvere@rmk.ee või RMK kodulehelt https://www.loodusegakoos.ee/sundmuste-kalender/sundmus#1946

Allikas: Keskkonnaministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.