Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 3. nädala eelinfo (2022-01-17 08:30:28)


Esmaspäev, 17. jaanuar

· Maaeluminister Urmas Kruuse ja põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osalevad Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu (AGRIFISH) kohtumisel Brüsselis, kus päevakorras on ülevaade ELi turuolukorrast ning põllumajanduskaubanduse küsimused. Muude teemade all annab komisjon ülevaate 9. detsembril 2021. a toimunud kõrgetasemelisest loomade heaolu konverentsist ning tutvustab säästva süsinikuringe teatist. Lisaks annab ELi nõukogu 2022. a esimese semestri eesistujariik Prantsusmaa ülevaate oma tööprogrammist. Lisainfo Euroopa Liidu Nõukogu lehel.

Teisipäev, 18. jaanuar

· Maaeluminister Urmas Kruuse osaleb kell 10 toimuval valitsuskabineti nõupidamisel.

Kolmapäev, 19. jaanuar

· Maaeluminister Urmas Kruuse tutvustab Riigikogu esimesel lugemisel vedelkütuse erimärgistamise seaduse ja Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seaduse muutmise seaduse eelnõu (495 SE), millega muudetakse põllumajandus- ja kalandussektorile suunatud erimärgistatud diislikütuse aktsiisisoodustuse ostuprotsessi alates 01.01.2023.

· Kell 9 kohtuvad maaeluminister Urmas Kruuse ja Maaeluministeeriumi juhtkond Eesti Tõuloomakasvatajate Ühistu esindajatega, et arutada riigi nägemust Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontrolli AS-i (EPJ) tulevikust.

Neljapäev, 20. jaanuar

· Kell 10 osaleb maaeluminister Urmas Kruuse Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 21. jaanuar

· Kell 14 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika strateegiakava 2023-2027 keskkonnamõju strateegilise hindamise avalik arutelu, mille käigus on võimalik tutvuda aruandega, esitada ettepanekuid ja küsimusi. Esitletakse ka avaliku väljapaneku käigus laekunud seisukohti ning nendega arvestamise või arvestamata jätmise põhjusi. Osalemissoovist ministeeriumis või Zoomi vahendusel palume teada anda 17. jaanuariks e-posti aadressil AnneLaura.Laur@agri.ee. Aruandega saab eelnevalt tutvuda Maaeluministeeriumi veebilehel või ministeeriumis kohapeal.

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.