Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeerium annetas hooldekodudele mööblit (2021-12-22 08:40:47)

Keskkonnaministeerium andis oma panuse jõulurõõmu tekkeks hooldekodudes, annetades suure hulga mööblit abivajajatele.


Kasutatud, kuid korraliku mööbli said omale Kose Kodu, Hellenurme Kodu, Ihasalu pansionaat ja Männiku pansionaat. Kokku annetati hooldekodudele 83 riidekappi, 9 dokumendikappi, suur hulk toole ja laudu ning üks diivan.


Asekantsler Margit Martinsoni sõnul on hea meel, et kolimise käigus üle jääv mööbel leiab ka edaspidi kasutust. "Enim mööblit viisime Aa külla Männiku pansionaadile, kus toimus tänavu jaanuaris suur ja traagiline põleng. Neil on seda abi tõesti väga vaja," ütles Martinson.


2022. aasta alguses kolib Keskkonnaministeerium senisest asukohast Narva maanteel asenduspinnale Rocca Ärimajas Paldiski maanteel.


"Oleme 2020. aasta kevadest võimaldanud kaugtöö tegemist ja seetõttu on meie praegune kontor suureks jäänud. Kuna hübriidtöö tuleb meil ka hästi välja, oleme ümber hinnanud kontoripinna vajadused ning kolime väiksemale ja ökonoomsemale pinnale," selgitas Martinson.


Ministeeriumi uus aadress saab olema Paldiski maantee 96. Kolimisega plaanitakse lõpule jõuda veebruariks.Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.