Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei soovitab vältida jäävihmaga liiklemist (2021-12-10 09:18:01)


Riigi Ilmateenistus on edastanud tänaseks jäävihma ja lumesaju hoiatuse, mistõttu võivad teeolud olla väga keerulised. Politsei soovitab vältimatu vajaduseta liiklemist jäävihmaga vältida.

Jäävihma tõttu esineb kõikidel teedel ohtlikult libedaid lõike. Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskuse patrullitalituse juht Varmo Rein palub liiklejatel olla äärmiselt ettevaatlik ja võimalusel lükata sõitmine edasi.

"Jäävihm ning libedad teeolud teevad liiklemise kõikjal raskemaks, seda nii linnas kui ka asulavälistel teedel. Libedaga kukuvad ka jalakäijad ja kergliiklejad, nii et teel püsimine on raske kõigil. Kui sõitu hilisemaks ajastada pole võimalik, siis libedates teeoludes liigeldes ei tohiks kindlasti taga ajada lubatud suurimat kiirust, vaid pigem tasub sõita aeglasemalt, rahulikult, suuremat pikivahet hoides ja möödasõite vältides," rääkis Rein.

Allikas: PPA teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.