Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kalastuskaardi taotlusi 2022. aastaks saab esitada selle aasta detsembri esimesest päevast (2021-11-26 12:42:47)


Kalastuskaardi taotlusi 2022. aastaks saab esitada alates kolmapäevast, 1. detsembrist 2021. Enne uue taotluse esitamist tuleks kalastajal veenduda, et eelnevate lubade püügiaruanded on esitatud.

Paberkandjal kalastuskaardi taotlusi 2022. aasta kalastushooajaks võetakse vahetu kontaktina Keskkonnaameti kontorites vastu vaid 1. detsembril vahemikus kell 9-10. Pärast seda saab täidetud taotlused jätta kontori postkasti või osta kalastuskaart internetist aadressil pilet.ee.

Keskkonnaameti kontorid, kus võetakse vastu kalastuskaardi taotlusi

Haapsalu (Lehe tänav 8 kontoris)

Jõgeva

Jõhvi

Kuressaare

Kärdla (Kõrgessaare tänava kontoris)

Pärnu

Rakvere

Rapla (Kuusiku tee tänava kontoris)

Räpina

Tallinn (Kopli tänava kontoris)

Tartu

Türi

Valga

Viljandi

Võru (Karja tänava kontoris)

"Et hoida oma klientide ja töötajate tervist, paneme kõigile südamele, et kontorisse taotlust esitama tulles kannaksite maski ning hoiaksite teiste taotlejatega distantsi," ütles Keskkonnaameti klienditeeninduse juht Meelika Tamberg.

Taotluse võib Keskkonnaametile saata ka postiga või digiallkirjastatult e-kirja teel. "Sel juhul tuleb arvestada, et taotluse esitamise tähtajaks loetakse selle Keskkonnaameti dokumendiregistris registreerimise kuupäeva ja kellaaega. Registreerimise aeg on saatmise ajast kindlasti hilisem," sõnas Keskkonnaameti jahinduse ja vee-elustiku büroo juhataja Aimar Rakko.

Kalastuskaardi taotlused rahuldatakse nende laekumise ajalises järjekorras. Lubade hulk näiteks nakkevõrkude puhul on veekoguti piiratud. 2022. aastal on kõik võrguload nädalapikkused, ka Peipsil, kus seni kehtisid kuuajased load.

Enne kalastuskaardi taotlemist tuleb kindlasti üle vaadata, et kohustuslik püügiaruanne eelneva perioodi kalastuskaardi eest oleks esitatud. "Kui aruanne on esitamata, ei saa uut kalastuskaarti taotleda. Lihtsaim viis võlgnevuse kontrollimiseks on teha seda pilet.ee keskkonnas," rääkis Aimar Rakko. Vajadusel võib aruande esitamise kohta uurida ka Keskkonnaameti vee-elustiku spetsialistidelt. Kalastuskaardi taotlemise ja püügiaruande esitamise kohta saab täpsemalt lugeda Keskkonnaameti kodulehelt.

Allikas: Keskkonnaameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.