Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Veel viimane päev on võimalik esitada keskkonnavaldkonna mõjuisiku kandidaate (2021-10-19 08:27:46)


Keskkonnaministeerium ootab kuni 19. oktoobri südaööni kandidaate konkursile "Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisik". Tiitliga autasustame inimest, kes on oma isikliku eeskuju, loomingu või vabatahtliku tegevusega edendanud Eesti inimeste keskkonnateadlikkust.

Konkursi senine käik on näidanud, et inimesed esitavad mõjuisikuks väärikaid kandidaate, kelle panus keskkonda on väga mitmekesine. Selle konkursi mõte on näidata avalikkusele, et üksikisik suudab oma tegevusega tõsta kilbile olulisi lahendamist vajavaid keskkonnaprobleeme ning mõjutada seejuures paljusid inimesi loodust säästvamalt mõtlema ja tegutsema.

Konkursile võivad nii eraisikud kui ka organisatsioonid esitada inimesi, kelle eelmise aasta panus keskkonnahoidliku hoiaku levitamisse Eestis on olnud märkimisväärne ning ühiskonnas nähtav ja tuntav.

Aasta keskkonnavaldkonna mõjuisiku kandidaate saab kuni 19. oktoobri südaööni esitada Keskkonnaministeeriumi kodulehel https://envir.ee/mojuisik . Võitja kuulutatakse välja 4. novembril peetaval keskkonnagalal.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.