Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2021-09-09 08:29:30)


Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 98 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas varavastastest kuritegudest kokku 62, sh vargustest 50 (eluruumidest kolm ja sõidukitest viis). Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada viis inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 11, narkojoobes sõidukijuhte kolm.

Registreeriti kaks piirilt väljastatud sisenemiskeeldu, Eestist välja saadeti kaks inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

7. septembril teatati, et Põhja-Tallinnas Sitsi tänaval lõi 20-aastane mees mitu korda jalaga 58-aastast meest, mille tagajärjel tundis kannatanu valu ja sai vigastusi. Politsei pidas ründaja kinni.

Vargus

7. septembril teatati, et Põhja-Tallinna linnaosas Ketraja tänaval on lõhutud sõiduauto aknaklaas ning varastatud autost erinevaid tööriistu. Esialgne kahju umbes 1500 eurot.

Kelmus

7. septembril alustati menetlust selles, et seni tuvastamata isik lõi ettevõttele ebaõige ettekujutuse tegelikest asjaoludes, esinedes Hollandi äriühingu YU Cars B.V esindajana ning pakkudes veebilehe movile.de vahendusel müügiks mootorsõidukit maksumusega 43 000 eurot. Ettevõte soovis sõidukit osta ning selleks teostati ülekanne summas 43 000 eurot, kuid senini ei ole sõidukit kätte saadud ja müüjaga enam ühendust ei saa.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
7. septembril teatati, et Rae vallas lõi seni tuvastamata inimene 52-aastast meest rusikaga näkku, tekitades sellega kannatanule vigastusi. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Piiriturvalisus

7. septembril saabus lennuga Istanbulist Tallinnasse 1990. aastal sündinud Türgi Vabariigi kodanik, kelle ütlused reisi eesmärgi kohta ei olnud usaldusväärsed. Mehele koostati piiril väljastatud sisenemiskeeld ning ta toimetati kuni tagasilennu võimaluseni kinnipidamiskeskusesse.

7. septembril koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ning kohaldati kolmeks kuuks sissesõidukeeld 1976. aastal sündinud Ukraina kodanikule, kuna naine oli Schengeni viisaruumis viibinud ebaseaduslikult 56 päeva.

7. septembril koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ja kohaldati kuueks kuuks sissesõidukeeld 1979. aastal sündinud Ukraina kodanikule. Mees läks PPA teenindusse viisat taotlema, kus selgus, et ta on Eestis viibinud 56 päeva ebaseaduslikult.

7. septembril koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks ja kohaldati kolmeks kuuks sissesõidukeeld 1984. aastal sündinud Ukraina kodanikule. Mees käis PPA teeninduses viisat taotlemas, kus selgus, et ta on Eestis ebaseaduslikult viibinud ja töötanud viis päeva.

LÕUNA PREFEKTUUR

Viljandimaa

Kehaline väärkohtlemine

Politseile laekus teade, et 29. augusti ööl puhkes Viljandis C. R. Jakobsoni tänava meelelahutusasutuse juures tüli, mille käigus tuttav naine lõi 19-aastast noormeest. Juhtunu täpsemaid üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

Piiriturvalisus

Möödunud ööpäeva jooksul tõkestati Luhamaa piiripunktis Eestisse sisenemine kolmel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kellel puudusid riiki sisenemiseks Vabariigi Valituse korraldusega sätestatud põhjused. Isikud lahkusid tagasi Venemaa Föderatsiooni.

7. septembri õhtul kella 23 paiku peatasid piirivalvurid Valga linnas kontrolliks Ukraina numbrimärkidega kaubiku, milles viisis neli ukrainlast. Täiendava kontrolli käigus selgus, et kuigi isikute eesmärgiks oli Eestisse tööle tulla, ei olnud ühelgi neist lühiajalise töötamise registreeringut. Isikutele koostati viibimisaja ennetähtaegse lõpetamise teatised, misjärel nad kõik Läti Vabariiki tagasi suundusid.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Töötervishoiu ja tööohutusnõuete eiramine
7. septembril sai politsei teate, et Aseris asuva tööstusettevõtte territooriumil on juhtunud tööõnnetus, mille käigus sai viga 61-aastane naine, kes toimetati Ida-Viru Keskhaiglasse. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
7. septembril sai politsei teate, et Narvas tekitati 38-aastasele mehele füüsilisi vigastusi. Mees toimetati Narva haiglasse.
Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

7. septembril sai politsei teate, et Kohtla-Järvel Maleva tänaval tekkinud tüli käigus tekitati 33-aastasele mehele füüsilisi vigastusi. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

7. septembril sai politsei teate, et Narvas Kreenholmi tänaval tekkinud tüli käigus tekitatas 70-aastane mees oma abikaasale füüsilisi vigastusi. Politseinikud pidasid mehe kahtlustatavana kinni.

7. septembril sai politsei teate, et Narvas löödi 63-aastast naist. Politseinikud pidasid 66-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

7. septembril sai politsei teate, et Jõhvis Olevi tänaval löödi 39-aastast naist. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Vargus
7. septembril sai politsei teate, et Narva linnas Grafovi tänaval asuvast korterist varastati ühise koosviibimise järel 63-aastase mehe dokumendid ja sularaha. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

7. septembril sai politsei teate, et Kohtla-Järvel Jaaniku tänaval asuvalt ehitusobjektilt varastati tööriistu. Esialgne kahju on 800 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitamisel.

7. septembril teatati politseile, et 25. ja 31. augustil murti sisse Kohta-Järvel asuva kooli spordihoonesse ja varastati spordiinventari ning rikuti kooli vara. Esialgne kahju on 5419 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitamisel.

Kelmus
7. septembril teatas 48-aastane naine, et talle helistas 25. augustil tundmatu meesterahvas teatades, et krüptovaluuta platvormil on tema raha vaja kanda üle ja sellega seoses on vaja paigaldada nutiseadmesse AnyDesk programm. Hiljem oli naise nimele võetud laenud ja saadetud arvelt raha edasi. Kahju on kokku 5876 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Piiriturvalisus

7. septembril saadeti Narva-1 piiripunktist tagasi neli Venemaa Föderatsiooni kodanikku, sest nad ei täitnud Vabariigi Valitsuse korralduses seatud tingimusi.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
6. septembril alustati kriminaalmenetlust selles, et laupäeva varahommikul lõi seni tuvastamata isik Pärnus Rüütli tänaval 20-aastast naist, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Vargus
7. septembril sai politsei teate, et viimase kolme nädala jooksul on Tori vallas sisse murtud ühte tööstushoonesse ja selle territooriumile, kust on varastatud erinevaid tööriistu ja tehnikat. Esialgsel hinnangul on tekitatud varaline kahju ligi 8700 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressinõunikult.

Allikas: PPA teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.