Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi 33. nädala eelinfo (2021-08-16 08:09:33)


Esmaspäev, 16. august

· Keskkonnaminister Tõnis Mölder kohtub Keskkonnaministeeriumis info-ja tehnoloogiaminister Andres Suttiga.Teisipäev, 17. august

· 17.-18. augustini on Keskkonnaministeerium, Keskkonnaamet, KIK, Keskkonnaagentuur, Rohetiiger ja TalTechi Smart City esindatud ühistelgiga Lauluväljakul Linnade ja Valdade Päevadel. Keskkonnatelgi avab keskkonnaminister Tõnis Mölder.

Kolmapäev, 18. august

· Keskkonnaminister Tõnis Mölder on visiidil Lõuna-Eestis, kus külastab geenireservimetsa, Nohipalo järglaskatseala, kus on teemaks metsapuude parendus ja okkahaiguste mõju puude kasvule. Räpinas vaadatakse puudeseemnete aretust ja päev lõppeb RMK taimlaga Tartus.

· Maa-amet osaleb Tallinna Lauluväljakul toimuvatel Linnade ja Valdade Päevadel, kus Maa-ameti spetsialistid teevad töötoas 'Maa, liikuvus ja teed' ettekanded maareformi lõpetamisest ja masskannetest, kuidas asukohainfo ja ruumiandmed aitavad paremini otsustele jõuda ning kuidas viiakse läbi järgmine maa korraline hindamine.


Neljapäev, 19. august

· Kell 14:00 toimub huvigruppidele suunatud uut metsastrateegiat tutvustav online infoseminar.

Reede, 20. august

· Keskkonnaminister Tõnis Mölder osaleb Presidendi kutsel roosiaia taasiseseisvumise päeva vastuvõtul.

Laupäev, 21. august

· Minister Tõnis Mölder on Pärnus Metsapäeval ja osaleb vestlusringis, mida veab Pärnu kohalik metsaühistu Ühinenud Metsaomanikud. Pärast vestlusringi kuulutab minister välja tänavuse metsamajandajate konkursi tulemused ja tunnustab oma metsades eeskujulikult toimetavaid metsaomanikke.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

LINNUPELETUSPALL
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
TAIMEKAITSE-VAHENDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.