Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 26. nädala eelinfo (2021-06-28 08:24:52)

Esmaspäev, 28. juuni

· 28.‒29. juunil osalevad maaeluminister Urmas Kruuse, Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban ning välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakonna juhataja asetäitja Kristina Uibopuu Luksemburgis toimuval Euroopa Liidu põllumajandus- ja kalandusministrite nõukogu istungil. Peamised teemad istungil on 2020. aasta järgse ühise põllumajanduspoliitika (ÜPP) reformipakett, ühismeede antimikroobse resistentsusega (AMR) ja nakkustega võitlemiseks, raport toidulisanditest Euroopa Liidus ning meemesilaste kaitsmise eesmärkide sätestamine.

Neljapäev, 1. juuli

· Maaeluminister Urmas Kruuse osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Kell 14.30 esitab Maaeluministeeriumi kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann ettekande saarte biomajanduse perspektiividest konverentsil "Sinimajandus Lääne-Eesti saartel".

· Kell 13 tunnustab maaeluminister Urmas Kruuse maamajanduse ja merendusega seotud kutse- ja kõrgharidusõppe tänavusi parimaid lõpetajaid. Maaeluministeeriumi suurde saali kogunevad parimad lõpetajad Järvamaa Kutsehariduskeskusest, Luua Metsanduskoolist, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolist, Räpina Aianduskoolist, Eesti Maaülikoolist, Tallinna Tehnikaülikoolist ja Tartu Ülikoolist.

Lisainfo: liivi.aume-janes@agri.ee

Reede, 2. juuli

· Maaeluminister Urmas Kruuse osaleb Eesti Lihaveisekasvatajate Seltsi suvepäevadel.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.