Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi ja haldusala eelinfo 21. - 27. juuni 2021 (2021-06-21 07:57:19)

Esmaspäev, 21. juuni

· Genfis toimub briif kõrgetasemelisest piirivetealase koostöö tippsündmusest, mida Eesti korraldab sügisel koostöös ÜRO Euroopa Majanduskomisjoniga.
Genfis resideeruvatele ÜRO Euroopa Majanduskomisjoni liikmesriikide saadikutele räägitakse 29.09-01.10 toimuvat piiriveekogude ja rahvusvaheliste järvede kaitse ja kasutamise konventsiooni osaliste üheksandat kohtumiset. Briifil võtavad Eesti nimel sõna Eesti suursaadik Genfis Katrin Saarsalu-Layachi ja Keskkonnaministeeriumi asekantsler Harry Liiv.
https://unece.org/MOP9_Water_Convention


· Keskkonna- ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium tutvustavad arendustegevuse "Kasvuhoonegaaside ja välisõhu saasteainete aruandluse arendus" 2020/2021 a. tegevusi.

Teisipäev, 22. juuni

· Teisipäeval toimub 3. Idapartnerluse keskkonna ja kliimamuutuste ministeriaal. Tänavusel kohtumisel arutatakse kliimaneutraalsest ja rohelisest üleminekust, mille juures antakse ülevaateid arengutest võrreldes 2018. aastaga. Eestit esindab kohtumisel kantsler Meelis Münt.

Reede, 25. juuni

· Elistvere loomapark on valgetel suveöödel, 25.-29. juunini avatud kella 10-st kuni südaööni, et külastajal oleks võimalik tutvuda ka loomade hilisõhtuse eluga. Sissepääs loomaparki tavapileti hinnaga. Lisainfo telefonil 525 3395, e-posti aadressil elistvere@rmk.ee või RMK kodulehelt https://loodusegakoos.ee/sundmuste-kalender/sundmus#1815

Allikas: Keskkonnaministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.