Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevainfo (2021-05-27 08:11:50)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 81 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 49 varavastast kuritegu, sealhulgas 34 vargust (eluruumidest üks, sõidukeist kolm). Registreeriti üks inimvigastusega liiklusõnnetus, milles sai vigastada üks inimene. Tabati viis alkoholijoobes sõidukijuhti ja üks narkojoobes sõidukijuht.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

25. mail teatati politseile, et Maardus Avara tänaval olevas elukohas läks 30-aastane mees kallale enda elukaaslasele, 26-aastasele naisele ja lõi teda rusikaga. Kodus oli samal ajal ka paari väikelaps. Politsei pidas mehe kinni.

25. mail teatati politseile, et Mustamäel Tammsaare teel olevas elukohas tekkis elukaaslaste, 38-aastase mehe ja 32-aastase naise vahel konflikt, mille käigus tekitas mees naisele valu.

25. mail teatati politseile, et Nõmmel Sihi tänaval sikutas 51-aastane mees kõrvast 23-aastast meest ja tekitas talle valu.

Vargused

25. mail teatati politseile, et Lasnamäel Mustakivi teel olevasse SEBi rahaautomaati prooviti lõhkuda ja sealt raha kätte saada, ent see ei õnnestunud. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluses.

25. mail teatati politseile, et Kesklinnas Pronksi tänaval olevalt ehitusobjektilt varastati tööriistu. Kahju on üle 2000 euro.

Kelmused

25. mail alustati menetlust selles, et kuu alguses võttis Põhja-Tallinnas elava 42-aastase naisega ühendust kelm, kelle sõnul tuleb naisel siseneda enda Swedbanki kontole, et takistada kelmide tegevust. Kelm palus siseneda AnyDesk programmi kaudu ja sisestada PIN-koodid. Seejärel rääkis kelm naisele võimalusest teenida lisaraha, kui too kannab ühele Swedbanki arvele raha. Naine kandis arvele 130 ja 124.35 eurot. Hiljem helistati naisele mitu korda ja tehti ka tema arvutis AnyDeski kaudu mitu laenutehingut. Kahju on kokku 5424 eurot.

25. mail alustati menetlust selles, et mullu veebruaris tutvus Lasnamäel elav 21-aastane naine noormehega, kellega internetis ajuti suhtles. Tänavu aprillis kurtis mees, et vajab naise abi maksete tegemisel, sest tema konto on suletud. Mees rääkis, et soovib teataja abil ülekandeid teha ning lubas teatajal võtta tasu nii palju kui teataja tahab. Naine andis netituttavale enda panga-ja PIN-koodid, misjärel võttis mees naise nimel kiirlaenu. Hiljem, kui laenufirma raha tagasi nõudis, ei olnud meest võimalik enam kätte saada.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
24. mail sai politsei teate, et Paides läks 42-aastane naine trepikojas kallale oma tuttavale 43-aastasele naisele, kes sai viga.

Läänemaa

Omastamine
25. mail alustati kriminaalmenetlust selles, et 27-aastane naine ei ole õigeaegselt laenufirmale tagasi maksnud laenu ega tagastanud laenu tagatiseks olevat sõiduautot Toyota. Naisega ei ole võimalik kontakti saada. Esialgsel hinnangul on laenufirmale tekitatud varaline kahju 930 eurot.

Pärnumaa

Vargus
25. mail sai politsei teate, et varem vargusi toime pannud 45-aastane naine varastas Pärnus Suur-Jõe tänava poest kosmeetikatooteid, parfüüme, lõhnaküünlaid ja joonistustarbeid. Politsei pidas naise kahtlustatavana kinni.

Saaremaa

Vargus
25. mail alustati kriminaalmenetlust selles, et 64-aastane mees on viimase kuu jooksul korduvalt Saaremaa vallas Tallinna maantee kauplusest varastanud alkoholi. Tekitatud varaline kahju on selgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehaline väärkohtlemine

Politseile laekus teade, et 23. mail löödi Tartus Narva maanteel 22-aastast noormeest. Politseile on lööja teada ning juhtunu üksikasju selgitatakse kriminaaluurimises.

Võrumaa

Valeraha teade

Politsei sai 19. mail teate, et Võrus Vabaduse puiesteel asuvast pangakontoris avastati võltsimistunnustega 20-eurone rahatäht. Juhtunu uurimiseks alustati menetlust ja rahatäht saadeti ekspertiisi.

Kelmus

24. mail teatas Anstla vallas elav mees, et tema nimele on avatud Coop pangas arvelduskonto, millele on tema teadmata võetud erinevaid laene. Kelmusjuhtumi üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Juhtum piiril

25. mail kontrollisid Lõuna prefektuuri piiri- ja migratsiooniametnikud Valgamaa ettevõtteid selgitamaks, kas seal töötavad inimesed viibivad riigis seaduslikult. Kokku kontrolliti kolme juriidilist ja seitset füüsilist isikut ning avastati, et ühel Ukraina töölisel puudus kehtiv kanne töötamise registris. Info edastati maksu- ja tolliametile.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kelmused

25. mail sai politsei teate, et ühele Narva elanikule helistas võõras inimene, kes ütles, et naise kontol on tehtud kahtlaseid tehinguid, mis tuleks peatada. Naisele selgitati, kuidas neid tehinguid peatada. Kui naine oli selgituste järgi käitunud, siis selgus, et tema nimele on võetud järelmaks 2000 euro ulatuses.

25. mail alustati Jõhvi politseijaoskonna kriminaalmenetlust selles, et 32-aastane naine ostis märtsis internetist jooksukäru ja soojakoti. Naine tasus kauba eest, kuid tänaseni ei ole ta kaupa ega ka raha tagasi saanud.

Juhtumid piiril

25. mail koostas Ida prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalituse ametnik ettekirjutise Eestis lahkumiseks 1976. aastal sündinud Ukraina kodanikule, kes oli Eestis ebaseaduslikult viibinud neli päeva. Talle kohaldati sissesõidukeeld kolmeks kuuks.

25. mail kell 01.53 tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine kahel Gruusia kodanikul, kellel puudusid riiki sisenemiseks Vabariigi Valitsuse korraldusega sätestatud põhjused.

25. mail kell 15.07 tõkestati Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemine 1989.aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kellel puudusid riiki sisenemiseks Vabariigi Valitsuse korraldusega sätestatud põhjused.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.