Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu Autovabaduse puiestee programmi pakuti 37 eriilmelist ideed (2021-05-20 08:54:12)

Vabaduse puiestee lõigust saab ka sel suvel kuuks ajaks mõnus vaba aja veetmise koht, kus saab nautida mitmekülgset kultuuriprogrammi ja linnaruumi elavdavaid tegevusi. Sel aastal said kõik soovijad rääkida kaasa programmi koostamisel ning avaliku ideekorje tulemusena saadeti 37 erinevat ettepanekut.
"Suurem osa ettepanekutest on seotud programmiga, alates soovidest Autovabaduse puiesteel esineda, lõpetades kontsertide, ürituste sarjade, erinevate töötubade, koolituste ning ka näiteks rattaparanduskohvikuga. Ettepanekute tegijate hulgas on nii eraisikuid kui ka erinevaid organisatsioone," selgitas kultuuriosakonna juhataja Marleen Viidul.
Projektijuht Maris Peebo lisas, et pakutud ideed on kindlasti väga põnevaks täienduseks Autovabaduse puiestee programmile. "Võtame kõikide ideede autoritega ühendust, et plaane täpsustada. Seejärel saame väljavalitud ideed ka programmis teatavaks teha," ütles Peebo.
Autovabaduse puiestee toimub 9. juulist 8. augustini ning laieneb sel korral ka kõrvalasuvasse parki. Sel aastal tuleb sündmus veelgi tihedama kultuuriprogrammiga, mis avaldatakse kodulehel www.tartu.ee/autovabadus. Külastajaid ootavad ees suuremaks kasvanud veesilm, karussell, AS Tartu Turu lille-, toidu- ja käsitööturud. Pargist leiab kunsti- ja piknikualad, rulapargi ja statsionaarse suvelava, kuhu Tartu 2024 meeskond kutsub esinema muusikuid ja DJ-sid ning palju muud.

Korraldajad jälgivad pidevalt viiruse leviku olukorda ja lähtuvad sellest programmi kavandamisel. Sarnaselt eelmisele aastale, on tegevused ja toitlustus korraldatud nii, et inimesed saaksid viibida hajutatult ja alal on kätepesuvõimalus. Suuri kogunemisi aitavad vältida turvatöötajad.
2020. aastal esimest korda toimunud Autovabaduse puiesteel käis kuu aja jooksul üle 150 000 külastaja ning toimus rohkem kui 200 üritust, etteastet, vestlust, kohtumist, minikontserti ja töötuba.
 
Allikas: Tartu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.