Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Algas Keskkonnakäpa rahvahääletus (2021-05-18 07:54:55)

17. maist 2021 on avatud Keskkonnakäpa konkursi rahvahääletus. Alates 17. maist kuni 30. maini on kõigil soovijatel võimalik kaasa rääkida kõige keskkonnasõbralikumate haridustegude välja selgitamisel. Hääletus käib veebiküljel keskkonnatunnustused.ee/et/keskkonnakapp.

Keskkonnaminister Tõnis Mölder ütles, et lasteaiad ja koolid teevad asendamatut tööd keskkonnateadlikkuse tõstmisel ja edendamisel ning Keskkonnakäpa konkurss on hea võimalus parimaid praktikaid tunnustada ja tutvustada.

"Soovime näidata tervele Eestile neid koole, lasteaedu ja organisatsioone, kelle keskkonnateadlikud algatused on silmapaistvalt nutikad. Hea meel on näha, et õpetajad ja huviringide juhid väärtustavad üha enam loodushoidu ja tahavad sellesse panustada," lausus Mölder.

Kokku esitati tänavu konkursile 74 kandidaati. Kandidaate hinnatakse viies rühmas: lasteaed, õpilasrühm/klass, õpetaja, kool ning keskkonnaharidust pakkuv organisatsioon. Kandideerida sai kategooriates "Tubli tegutseja", "Tark tarbija", "Õnnelik õpe", "Kogukonna kaasamine" ja "Innukas innovaator".

Žürii hindab projektide leidlikkust ja innovatiivsust, tegevuste/tulemuste ressursisäästlikkust, tegevuse positiivset mõju keskkonnale ja keskkonnateadlikkusele (väärtushinnangud, hoiakud, muutused osalejate käitumises, ressursside kasutus, keskkonnakaitse).

Žüriil ei ole kohustust välja anda auhinda igas kandideerimise rühmas. Hindamine põhineb žürii autoriteedil ja konsensuslikul otsusel.

Keskkonnakäpa rahvalemmiku valimisel saavad osaleda kõik huvilised veebiküljel keskkonnatunnustused.ee/et/keskkonnakapp.

Keskkonnakäpa tegemistel saab kätt pulsil hoida ka Facebookis.

Võitjad selguvad hiljemalt 13. juuniks.

 

Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade

 


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.