Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Ilmus Maa-ameti aastaraamat (2021-05-12 09:03:09)

Aastaraamat annab ülevaate Maa-ameti 2020. aasta olulisest saavutustest, avalike teenuste statistikast, rahvusvahelisest koostööst, juubeliaasta tähistamisest ja personalist.

"Hoo on sisse saanud kaldakinnisasjade korrastamine rannajooneni, mis käib käsikäes rannajoone andmete uuendamisega. Väga suur töö on olnud masskannete teostamine. Kaardistustööd püsisid ajagraafikus, mõõdistustöid tegime ka kõige raskemal ajal ja kriitilisemates koroonapiirkondades, ikka turvaliselt ja piirangutega arvestades," toob Maa-ameti peadirektor Tambet Tiits 2020. aasta tegemistele tagasi vaadates esile.

2020. aastal tähistas Maa-amet 30. aastapäeva. Sügisel toimus koostööpartneritele juubelikonverents ja ilmus Eesti territooriumil maamõõtmise ajalugu kirjeldav kogumik "Meie maa, meie lugu. Lühike rännak läbi ajaloo". "30 tegutsemisaasta jooksul on kõige olulisem olnud meie inimeste pühendumine, see on taganud Maa-ameti teenuste praeguse kvaliteedi. Kollegiaalsus, vastastikune usaldus, avatus ja koostöö viivad meid edasi," märkis Tiits.

2020. aastal liitus Maa-amet peresõbraliku tööandja programmiga ja pälvis algmärgise. "Programmi raames alustasime tegevuste ettevalmistamist, mis hõlmavad näiteks teenistujate kaasamist erinevatel tööga seotud teemadel kaasarääkimisse, tööandja kuvandi ja organisatsioonikultuuriga tegelemist, sisekommunikatsiooni parandamist ning tööaja paindlikumaks muutmist," lisas ta.

Maa-ameti aastaraamat on veebis nähtav SIIN.Allikas: Maa-ameti pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.