Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
MAAELUVÕRGUSTIK: Võrgukiri nr 9 (480) (2021-04-29 08:29:31)
 

FOOKUSES: Noori oodatakse kandideerima Euroopa Solidaarsuskorpuse solidaarsusprojektide taotusvooru

Euroopa Solidaarsuskorpuse solidaarsusprojektide eesmärk on toetada 18-30 aastaste noorte algatusi, et luua positiivset muutust nii enda elus kui ka oma kogukonnas. Taotlema on eriti oodatud maapiirkondade noored - ja ka need, kellel on senini olnud projektidega vähem kogemusi.

Solidaarsusprojektidest võib toetust taotleda väga erinevatele ideedele ja tegevustele. Solidaarsusprojekti eesmärgiks peab olema lahendada või leevendada mõnd probleemi või kitsaskohta oma naabruskonnas, kogukonnas või ühiskonnas laiemalt.

Loe edasi >>


AS SAGRO FOOD: Köögivilja mikrobioloogiline kontroll, säilitustingimuste optimeerimine ning uute tootegruppide väljatöötamine toormekadude vähendamiseks


Eesti suved on muutunud üha soojemaks ning pikemaks, ning see on põhjustanud osade põllukultuuride suurema saagikuse. Siiski peavad põllumehed oma saagi korrektselt säilitama, et värskeid köögivilju saaks tarbijale müüa ka talvekuudel. Köögiviljade säilimine sõltub mitmetest teguritest, nagu näiteks toote mikrofloora, ladude puhtus, temperatuur, niiskus, õhu CO2-sisaldus ja palju muud.

Koostöös AS-iga Sagro ning AS-iga Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskus kutsuti ellu köögiviljade säilivust uuriv projekt.

Loe edasi >>

Edasi saab lugeda:  Võrgukiri

Allikas: Maaeluvõrgustiku infokiri


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.