Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Õppevideod annavad kohalikele tootjatele ideid toodete hinnakujunduse, müügi ja turunduse vallas (2021-04-23 08:40:18)

Hiljuti lõppenud Baltic Sea Food projekti raames valmisid kohalikele toidutootjatele sisukad õppevideod toodete hinnakujunduse, reklaami ja turunduse teemal. Videod on vaadatavad Eesti toidu- ja joogitootjate andmebaasi lehel.

Toote hinnakujundust ja koostööd ning turunduskanalite valikut tutvustab ja selgitab videos Andre talu perenaine Eerika Pääbus, kellel on rohkesti teadmisi ja kogemusi oma juustu turundamisel ja müügil nii Eestis kui ka rahvusvahelistel turgudel.

Ühe osa toodete turundustegevusest moodustab tootefotode tegemine ja pildipanga koostamine. Fotod on hea abimaterjal toote tutvustamisel ja turundamisel erinevates meediakanalites. Videos selgitab fotode tegemise vajalikkust ja jagab oma kogemusi heade tootefotode saamiseks toidufotograaf ja toidublogija Ülle Jukk Jõgeva Koostöökogust

Videod on valminud rahvusvahelise koostööprojekti Baltic Sea Food raames, kuhu oli kaasatud kümne Läänemere-äärse riigi 14 toiduvaldkonna organisatsiooni. Projekti eesmärgiks oli töötada välja toimiv ärimudel, mis aitaks piirkondlikel toiduvõrgustikel kohalikke toidutooteid tõhusamalt ja kuluefektiivsemalt turustada. Projekt kestis on 1. oktoobrist 2017 kuni 31. märtsini 2021, Eesti-poolseks juhtpartneriks oli Maaeluministeerium. Projekti partnerite Maaeluministeeriumi, MTÜ Eesti Maaturism ja Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja koostöös valmis ka kohaliku toidu- ja joogitootjate andmebaas, mille eesmärgiks on koondada kokku info kohaliku toidu- ja joogitootjate ning talupoodide kohta üle Eesti.

Projekti "Baltic Sea Food" kaasrahastatas Interreg Läänemere piirkonna programm 2014-2020.

Lisainfo projekti kohta: https://www.agri.ee/et/kohaliku-toidu-turustamisele-keskenduv-rahvusvaheline-koostooprojekt-baltic-sea-food.Allikas: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.