Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevainfo (2021-04-21 08:19:05)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 71 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 29 varavastast kuritegu, sh 15 vargust. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 11, narkojoobes sõidukijuhte üks.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn


Kehalised väärkohtlemised

19. aprillil teatati politseile, et Põhja-Tallinna linnaosas Kopli tänaval toimus kaklus, mille käigus 52-aastane ja 39-aastane mees lõid 37-aastast meest. Kiirabi toimetas kannatanu tervisekontrolliks haiglasse. Politsei pidas 52-aastase ja 39-aastase mehe löömises kahtlustatavana kinni.

19. aprillil teatati politseile, et Lasnamäe linnaosas Ümera tänava korteris lõi 45-aastane alkoholi tarvitanud mees enda endist elukaaslast, 39-aastast naist rusikaga näkku. Juhtunu juures viibis ka alaealine laps. Politsei pidas mehe löömises kahtlustatavana kinni.

19. aprillil teatati politseile, et Lasnamäe linnaosas Mahtra tänava korteris toimus konflikt ühiselt alkoholi tarvitanud 41-aastase naise ja 38-aastase mehe vahel, mille käigus mees kägistas naist. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Harjumaa

19. aprillil teatati politseile, et Rae vallas lõi 39-aastane alkoholi tarvitanud mees endale tuttavat 38-aastast naist. Politsei pidas mehe löömises kahtlustatavana kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine

Politseile laekus teade, et 16. aprilli õhtupoolikul löödi Tõrvas Ehitaja tänava korteris puhkenud tüli käigus 36-aastast naist ja 39-aastast meest. Politseile on lööja teada ning juhtunu täpsemaid üksikasju selgitatakse kriminaalmenetluses.

Viljandimaa

Kehaline väärkohtlemine

19. aprillil sai politsei väljakutse Viljandis Leola tänavale, kus 33-aastane mees oli löönud 54-aastast meest. Politsei pidas lööja kahtlustatavana kinni ning toimetas asjaolude selgitamiseks jaoskonda. Kannatanu meedikute abi ei vajanud.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

19. aprillil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Kukruse linnaosa majas lõid 24-aastane ja 34-aastane mees kaht teist meest, kes said viga. Politsei pidas 24-aastase ja 34-aastase mehe kahtlustatavana kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

19. aprillil teatati politseile, et Sillamäel Mere puiestee korteris lõi 39-aastane mees oma endist elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Mõrv
20. aprillil sai politsei teate, et Haapsalus kortermajas pussitas 45-aastane mees oma kolme tuttavat. 51-aastane mees ja 47-aastane naine viidi raskete kehavigastustega haiglasse. Kolmanda kannatanu vigastused olid paraku niivõrd rasked, et ta suri sündmuskohal. Politsei pidas kahtlustatava kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse alustatud kriminaalmenetluses.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.