Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2021-04-07 08:08:14)


5. aprillil registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 63 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 39 varavastast kuritegu, sh 23 vargust. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Alkoholijoobes sõidukijuhte tabati 11, narkojoobes sõidukijuhte kaks ning tabati ka kaks narkootikumide omamist või tarbimist. Registreeriti üks piirilt väljastatud sisenemiskeeld ning üks ebaseaduslik riigipiiri ületamine.


PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

5. aprillil teatati politseile, et Kesklinnas Narva maanteel tungis poes kaubavarguselt tabatud 21-aastane mees kallale 44-aastasele turvamehele. Politsei pidas 21-aastase mehe kinni.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

5. aprillil teatati politseile, et Maardus Kallasmaa tänaval olevas elukohas ähvardas 58-aastane mees enda abikaasat, 54-aastast naist ja tekitas talle valu. Juhtunu asjaolud selguvad menetluses.

Juhtum piiril

5. aprillil lahkus Tallinna lennujaamast lennuga Minskisse 1964. aastal sündinud Valgevene kodanikust naine, kel Terviseameti andmebaasi kohaselt oli viimane päev olla eneseisolatsioonis. Naine lubati lennule ja juhtunust teavitati Terviseametit.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus

Politseile laekus teade, et 29. märtsil varastati Jõgeval Aia tänava korterist mobiiltelefon ja pangakaardid. Vargusega tekitatud kahju on 220 eurot.

Tartumaa

Kelmus

Politseile laekus teade, et märtsikuu algul sattus investeerimispetturite ohvriks Peipsiääre vallas elav mees, kes väidetavate finantsspetsialistide juhendamisel oma raha börsile kasvama pani. Kui mees ühel hetkel oma raha välja võtta soovis, siis erinevatel põhjustel ta seda teha ei saanud ning raha kätte saamise asemel nõuti temalt seda vaid juurde. Mõistes, et on kelmuse ohvriks langenud, pöördus mees politseisse. Kahju on 5050 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Surma põhjustamine ettevaatamatusest

5. aprillil teatati politseile, et Vaivina külas põles eramu. Põlengu kustutamise käigus leiti kahe inimese surnukehad. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Ähvardamised

5. aprillil teatati politseile, et Narvas Tapamaja tänava maja juures ähvardas 65-aastane mees teist meest. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

5. aprillil teatati politseile, et Narvas ähvardas 42-aastane mees kaubanduskeskuse turvameest. Politsei pidas 42-aastase mehe kahtlustatavana kinni.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Vargus
5. aprillil sai politsei teate, et Uuemõisas Haudejaama teel varastati lukustamata trepikojast maastikujalgratas Trek. Tekitatud varaline kahju on 210 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.