Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
PMK: Meie imelised maapiirkonnad. Pildista ja jaga! (2021-04-01 08:57:26)


Põllumajandusuuringute Keskus kutsub üles liituma maaelu pildipangaga. Facebooki platvormile on loodud avalik grupp "Maaelu pildipank", kuhu on kõigil huvilistel võimalus lisada oma fotojäädvustusi maaelust.

Maaelu pildipanga eesmärk on koguda ja levitada Eesti maaelu ning maamajandusega seotud fotosid, tuues esile maaelu mitmekülgsust ning aidata kaasa maaelu positiivse kuvandi kujundamisele.

"Eestimaa on täis tegusaid inimesi, kes on oma kätega loonud rohkelt ilu ja aidanud kaasa Eesti arengule. Eesti maaelu ja inimeste tegevused väärivad jäädvustamist. Kutsun kõiki jagama põnevaid märkamisi, ideid, tegemisi - jagame ilu, anname inspiratsiooni ja motiveerime üksteist!" innustab maaelu võrgustikutöö osakonna juhataja Reve Lambur pildipangaga liituma.

Pildipanga lehele on oodatud fotod kohalikust põllumajandusest, toidu tootmisest, loomakasvatusest, metsandusest, aiandusest, kalandusest, jahindusest, maaparandusest, maaturismist, maaettevõtlusest või muust maaeluga seotust.

"Postita fotosid, mille üle oled uhke ja mis rõõmustavad ka teisi," räägib pildipanga administraator Meeri Maastik maaelu võrgustikutöö osakonnast. "Piltide postitamisel märgi kindlasti juurde ka foto autor ning soovi korral ka pealkiri. Kui autorit välja toodud pole, siis eeldame, et foto autoriks on foto postitaja."

Fotode vaatamiseks ei pea olema Facebooki kasutaja, lihtsalt kliki https://www.facebook.com/groups/maaelupildipank/.

Fotode jagamiseks tuleb liituda Facebooki avaliku grupiga "Maaelu pildipank".

Pildipanga looja on Põllumajandusuuringute Keskuse maaelu võrgustikutöö osakond.

Allikas: Põllumajandusuuringute Keskuse pressiteade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.