Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2021-03-17 08:02:25)


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 79 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 32 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust. Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kolm inimest. Tabati seitse alkoholijoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

15. märtsil teatati, et kesklinnas Pärnu maanteel lõi 39-aastane mees oma elukaaslast, 41-aastast naist näkku. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargused

15. märtsil teatati, et kesklinnas Pärnu maanteel varastas seni tuvastamata mees söögikoha makseterminali. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

15. märtsil alustati menetlus juhtumis, kus Kristiines Tammsaare teel asuvast kauplusest varastas seni tuvastamata mees erinevaid ehitustööriistu. Tekitatud kahju 1643 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine

15. märtsil teatati, et Haabneeme alevikus toimus konflikt abikaasade, 56-aastase mehe ja 55-aastase naise vahel. Juhtumi täpsemad asjaolud selgitatakse menetluse käigus.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus

Ööl vastu 15. märtsi murti Luunja vallaas sisse ridaelamusse, kust varastati tööriistu ning vann. Kahju ning juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse kriminaalmenetluses.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised

15. märtsil teatati politseile, et Narvas Pähklimäe tänava korteris lõi ja ähvardas 68-aastane mees oma abikaasat, tekitades talle füüsilist valu. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

15. märtsil alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et Kohtla-Järvel Ahtme linnaosa korteris lõi 36-aastane mees oma abikaasat. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Ähvardamine

15. märtsil teatati politseile, et Sillamäel J. Gagarini tänaval ähvardas 35-aastane mees oma endist elukaaslast. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus

15. märtsil alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et Narvas varastati autolt numbrimärk. Kahju on 470 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Arvutikelmus

15. märtsil laekus Narva politseijaoskonda avaldus, et 26-aastasele mehele helistati ja pakuti võimalust tagastada raha, mida ta pole kauplemisplatvormilt varem välja võtnud. Selle tarbeks võimaldas kannatanu kaugjuurdepääsu enda arvutile AnyDesk programmi vahendusel ja teostas enda pangakontolt makseid ühtekokku enam kui 7300 euro väärtuses. Kui mees soovis raha kanda oma pangakontole, siis seda talle ei võimaldatud ning mees mõistis, et tegemist on kelmusega ja pöördus politseisse.

Palume inimestel oma vara hoidmise eesmärgil jälgida järgmised nõuandeid:

Ärge laadige tundmatu inimese palvel oma arvutisse programme, mis lubavad tal võtta üle pilti teie arvutist - TeamViewer või AnyDesk.

Ärge edastage võõrastele andmeid oma ID-kaardist, PIN-koodidest, infot muudest isikut tõendavatest dokumentidest, fotosid krediitkaardist jms.

Kui saate kõne võõralt inimeselt, kes teatab teile võimalikest turvaprobleemidest pangakontol või pakub võimalus kiiresti rikkaks saada, siis kindlasti enne otsuse tegemist kontrollige saadud infot, helistades ettevõte, organisatsiooni või riigiasutuse telefoninumbrile ise. Ärge tehke kiirustades ühtegi otsust!

Enne investeerimisotsuse tegemist peab veenduma, et kauplemisplatvorm on usaldusväärne ja selle tegevus on seaduslik.

Kui näete oma kontol kahtlast rahaülekannet, andke sellest viivitamatult teada pangale ja politseile, helistades telefoninumbril 112.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
15. märtsil teatati politseile, et Põhja-Pärnumaa vallas eramaja hoovis lõi 38-aastane mees 33-aastast meest, kes sai viga.

Vargus
15. märtsil alustati kriminaalmenetlust selles, et eelmisel nädalal varastas 47-aastane mees Paikusel Paide maanteel skatepargi juurest mobiiltelefoni Samsung Galaxy. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab informatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressinõunikult.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.