Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
PRIA sulgeb ajutiselt teenindusbürood (2021-03-15 08:47:42)


Seoses koroonaviiruse levikuga sulgeb PRIA alates 15. märtsist ajutiselt kõik teenindusbürood. PRIA infotelefonid töötavad ja vastavad tööpäevadel kell 9.00-16.00.

Selleks, et takistada viiruse levikut, on alates esmaspäevast, 15. märtsist kuni 11. aprillini 2021. aastal PRIA teenindusbürood klientidele suletud. Kogu suhtlus PRIA ja klientide ning koostööpartnerite vahel toimub kas telefoni, e-posti või kirja teel. Kõik PRIA telefonid töötavad ja kõnedele ning e-kirjadele vastatakse.

PRIA peadirektor Jaan Kallas ütleb: "Eesti valitsus kehtestas 11. märtsist koroonaviiruse leviku kontrolli alla saamiseks riigis ranged piirangud. Selleks, et hoida nii oma kliente kui ka PRIA töötajaid, sulgeme kõik PRIA teenindusbürood. Kliendid saavad meie poole pöörduda telefoni, e-posti ja kirja teel ning keegi teenindamata ei jää."

PRIA kodulehel www.pria.ee on avatud erilehekülg, kuhu koondatakse info koroonaviirusest tingitud võimalike muudatuste kohta PRIA töökorralduses. Lehekülg asub aadressil https://www.pria.ee/koroonaviirus-ja-pria-toetused ning täieneb jooksvalt.

Praeguse seisuga kehtib antud olukord kuni 11. aprillini 2021. a, aga sõltuvalt koroonaviirusega seotud asjaoludest võib kuupäev muutuda. Küsimuste korral palume helistada meie infotelefonidele 737 7679 (pindala- ja loomatoetused), 737 7678 (investeeringutoetused), 731 2311 (registrite osakond) või saata e-kiri aadressil info@pria.ee.

PRIA soovib kõigile rahulikku meelt ja tervist!

Allikas: PRIA pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.