Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi eelinfo 8.- 14. märts (2021-03-08 08:04:13)

Eelinfo 8.- 14. märts

Teisipäev, 9. märts

  • Kell 15 korraldab KIK partneritele Raadi rehvide likvideerimise virtuaalse tänuürituse. Nüüd, kui Sillamäelt on Soome jõudnud viimane kogus haket ning valmis on kõik projektiga seotud dokumendid, on paslik korra kokku saada ja meenutada, millega hakkama saadi. Üritusel saavad sõna keskkonnaminister Tõnis Mölder, KIKi juhataja Andrus Treier, Ragn-Sells juhatuse esimehe Rain Vääna, Päästeameti Lõuna päästekeskuse juht Margo Klaos ja Raadi rehvide projektijuht Tõnn Tuvikene.

  • KIK avalikustab oma kodulehel roheideede konkursi Negavatt TOP20 ideed. Konkursile laekus sel hooajal rekordiliselt 113 ideed. Lisainfo: Negavati projektijuht Anni Raie (anni.raie@kik.ee)

Kolmapäev, 10. märts

  • Kell 10 toimub virtuaalselt kohalikele omavalitsustele mõeldud KIKi infopäev, kus tutvustatakse energia- ja kliimakavade taotlusvooru infot. See toetus on osa Euroopa majanduspiirkonnas käivitunud programmist "Kliimamuutuste leevendamine ja nendega kohanemine". Taotlusvoor on avatud kuni 26.04. Lisainfo KIKi kodulehelt siit.Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.