Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäevasündmused (2021-02-19 07:59:07)


Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 71 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 42 varavastast kuritegu, sealhulgas 17 vargust (eluruumidest kaks. Registreeriti kuus inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga kuus inimest. Tabati kaks alkoholijoobes sõidukijuhti. Ebaseaduslikke riigipiiri ületamisi registreeriti üks.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn


Kehalised väärkohtlemised
17. veebruaril teatati politseile peretülist Sõpruse puiesteel asuvas korteris, mille käigus tekitas 53-aastane mees valu ja kehavigastusi 54-aastasele naisele. Politseinikud pidasid mehe kinni.

17. veebruaril teatati politseile peksmisest Narva maanteel asuvas majas, mille käigus tekitas 29-aastane mees valu ja kehavigastusi 33-aastasele mehele. Sündmuskohalt lahkunud ründaja peeti Lasnamäel kinni.

17. veebruaril teatati politseile peretülist Lasnamäel Katleri tänaval, mille käigus läks 63-aastane mees kallale 63-aastasele naisele, tekitades talle valu ja kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Kelmus

17. veebruaril alustati menetlust selles, et 43-aastane mees müüs OkiDoki portaalis kaupa, talle helistati läbi Viberi äpi väidetava ostja poolt ning öeldi, et kauba eest raha saamiseks, peab ta sisestama andmed. Mees sai aru, et tegemist on kelmiga ning ei sisestanud enda andmeid.

Harjumaa

Vargus

17. veebruaril alustati menetlust selles, et RMK territooriumilt Saku vallast on varastatud männipalki. Kahjusumma ligikaudu 4700 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
17. veebruaril teatati politseile, et Järva vallas Koeru bussipeatuse lähedal Paide-Koeru-Ervita liinibussis lõi joobes 57-aastane mees tekkinud konflikti käigus talle tuttavat 31-aastast naist noaga. Naine sai meedikutelt esmaabi ning lubati kodusele ravile.

Pärnumaa

Kelmus
16. veebruaril alustati kriminaalmenetlust selles, et Pärnumaal elava mehega võeti telefoni teel ühendust ning väideti, et mees on oma Bitcoini kontol teinud tehinguid, mis ei ole seaduslikud ning selle eest tuleb nüüd maksta raha. Meest veendi võtma ka laenu. Mehe arvuti kasutusõigus võeti mitmel korral üle AnyDesk programmiga ning ta kandis oma kontolt ära ligi 15 000 eurot.

Saaremaa

Vargused
17. veebruaril alustati kriminaalmenetlust selles, et eelmisel nädalal varastas 56-aastane mees Lümanda külas kauplusest toiduaineid.

17. veebruaril alustati kriminaalmenetlust selles, et eelmise nädala reedel avastati vargus kauplusest Kuressaares Põlluvahe tänaval. Poest varastati erinevaid Makita tööriistu ning tekitati kahju üle 750 euro.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeval Lõuna prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

IDA PREFEKTUUR

Kehaline väärkohtlemine

17. veebruaril teatati politseile, et Sillamäel V. Tškalovi tänava korteris lõi 32-aastane mees oma elukaaslast, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.