Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaminister kutsub kolmapäeval kokku STS ümarlaua (2021-02-10 08:19:21)


Keskkonnaminister Tõnis Mölder kutsub 10. veebruaril huvipooled ühise laua taha, et arutada, mida oleks vaja muuta sisemerel laevalt laevale ümberlaadimist käsitlevates õigusaktides.


"Viimase nädala jooksul on ajakirjanduses kõlanud erinevaid seisukohti, kuidas laevalt laevale laadimine peaks olema korraldatud. Samuti on Keskkonnaministeerium saanud kirjalikult mitmeid ettepanekuid. Kutsun huvigrupid ja ametkonnad ühise laua taha, et üksteist ära kuulata ja hakata koos otsima mõistlikku lahendust," lausus Mölder.

Ümarlauale on kutsutud Sadamate Liidu, Laevaomanike Liidu, Transiidi ja Logistika Assotsiatsiooni, Eesti Keskkonnaühenduste Koja, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi, Siseministeeriumi, Transpordiameti, Politsei- ja Piirivalveameti, Keskkonnaameti, Navest Agency LLC esindajad ja mereõiguse ekspert Indra Kaunis.

Keskkonnaminister tegi eelmisel nädalal siseministrile ettepaneku, et alates 8. veebruarist peatataks ajutiselt STS-operatsioonide läbiviimiseks lubade väljastamine, et analüüsida, mida oleks tarvis teisiti korraldada.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.