Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Piiriveekogude jääle minek on keelatud (2020-12-09 08:19:37)

Inimelude kaitseks on Lõuna-Eestis Peipsi, Lämmi- ja Pihkva järvede ning Pattina, Vaniku, Pabra ja Kriiva järvedele jääle minek alates 8. detsembrist jalgsi ja mootorsõidukitega keelatud.

"Praegune jääkate on veel liiga nõrk, et inimest kanda. Inimelude kaitseks seame keelu nõrgale jääle minekuks," rääkis Lõuna prefektuuri piirivalvebüroo juht Meelis Saarepuu.

"Ohutu jääle minek on tagatud, kui jää paksus on ühtlaselt 7-10 sentimeetrit. See, et mõnes kaldas on jää pilguga mõõtes paksem, ei tähenda kindlasti seda, et kogu järvistu jääl viibimine oleks ohutu," märkis piirivalvejuht.

Ta lisas, et piirivalvurid teevad pidevalt jääluuret ning annavad aegsasti teada, kui piiriveekogudele tekib püsiv jääkate, mis nii kalurit kui ka teisi kannaks.

Jääolude kohta saab lisainfot lähimast kordonist. Piiriveekogul hätta sattudes tuleb aga kohe helistada hädaabinumbril 112.Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.