Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 48. nädala eelinfo (2020-11-23 08:26:32)

Esmaspäev, 23. november

· Kell 11.10 algaval maaelukomisjoni videoistungil osalevad loomakaitseseaduse ja pankrotiseaduse muutmise seaduse eelnõu ja kollektiivse pöördumise ""EI" lemmikloomadega kerjamisele" arutelul Maaeluministeeriumi esindajatena toiduohutuse osakonna loomatervise ja -heaolu büroo nõunik Kadri Kaugerand ja sama büroo peaspetsialist Margus Proses koos õigusosakonna juhataja asetäitja Ingrid Raidme ja nõuniku Katrin Tuulaga.

· Maaeluminister Arvo Aller ning põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osalevad Riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni istungil, kus on teemaks Maaelu Edendamise Sihtasutuse kriisimeetmete elluviimine.

Teisipäev, 24. november

· Maaeluminister Arvo Aller teeb Riigikogu täiskogu istungil ülevaate "Põllumajanduse ja kalanduse valdkonna arengukava aastani 2030" eelnõu sisust, kaasamisest ning olulisusest Eesti maaelu ja -majanduse edendamisel.

Kolmapäev, 25. november

· Kell 10 toimub Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika strateegiakava 2021‒2027 juhtkomisjoni 6. istung, kus tutvustatakse sekkumislehtede eelnõusid. Materjalidega saab tutvuda Maaeluministeeriumi kodulehel.

· Maaeluminister Arvo Aller osaleb Riigikogu infotunnis.

Neljapäev, 26. november

  • Maaeluminister Arvo Aller osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 27. november

· Kell 10 osaleb maaeluminister Arvo Aller 2020. a viljelusvõistluse lõppkonverentsilJõgeval, kus teeb ülevaate Eesti tänavusest taimekasvatushooajast ja tulevikuplaanidest.

· Maaeluministeerium ja Eesti Maaülikool korraldavad virtuaalse infopäeva rahvusvaheliste teaduskoostööprojektide tutvustamiseks. Täpsem info: Maarja Malm, maarja.malm@agri.ee.

· Põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osaleb Eesti Lamba- ja kitsekasvatajate Liidu aastakonverentsil Toosikannu puhkekeskuses Järvamaal, kus ta esitab ettekande sektori ülevaate ja riiklike toetusmeetmete kohta Euroopa Liidu uue ühise põllumajanduspoliitika valguses.Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.