Aiandus.ee
Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Kunstiretk Viinistule. Pühapäev muuseumis koos Jaan Manitski ja Ensemble Auftaktiga (2020-11-12 08:27:16)

Pühapäeval, 15.novembril 2020

Sel suvel sai Viinistu Kunstimuuseum uue näo. Sõidamegi suurejoonelise kunstikollektsiooni uuenenud väljapanekut vaatama. Teejuhiks on kunstikogu omanik Jaan Manitski. Viinistu Kunstimuuseumis saab nautida sadade eesti kunstnike loomingut läbi aegade. Täna on muuseumi saalides enam kui kuuesajast taiesest koosnev ekspositsioon Jaan Manitski rikkalikust kunstikogust, mis hõlmab Eesti kunstnike loomingut 19. sajandist kaasajani.

Teel Viinistule teeme peatuse Tammispeal, kus kohtume kunstnik Simson von Seakyliga. Vaatame skulptuure tema uues koduateljees ning Eesti kõrgeimat rändrahnu. Looduse- ja kunstipäev Lahemaal lõppeb kauni kontserdiga Viinistul. Esineb Ensemble Auftakt, Maila Laidna (klaver), Miina Laanesaar (viiul), Soo-Young Lee (klarnet). Viinistul on avatud restoran.

Buss väljub Rahvusraamatukogu eest kell 11.30. Tagasi Tallinnas kell 19.30.

Sõidu hind koos muuseumipileti, ekskursioonide ja kontserdiga täiskasvanutele, sh tudengitele ja pensionäridele 22 eurot, õpilased 15 eurot. Lastele, kes veel koolis ei käi, tasuta.

Palume registreerida e-posti teel retked@looduseomnibuss.ee. Vajalik
täpne nimeline registreerimine Info telefonil 5647 6297. Plaanide muutudes palume sellest kohe teada anda, et saaksime vabanenud kohad huvilistele edasi anda.

PALUME REGISTREERIDA ENNAST JUHUL KUI OLETE OMA SÕIDUSOOVIS KINDEL!

Looduse Omnibussi ettevõtmisi toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.

Jälgime nii bussisõidul kui ka retkel ohutusreegleid ja Terviseameti soovitusi.

Bussisõidul soovitame kasutada maski või salli. Bussis on olemas käte desinfitseerimisvahend.Allikas: Looduse Omnibussi teade


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid
KODULEHE TEGEMINE V-DISAIN.EE

TAIMEKAITSE-VAHENDID
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
TOALILLED
VIINAMARJAD
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
EESTI KARTULISORDID
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.