Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnahariduse konverents innustab hoidma, mida armastad (2020-10-20 08:15:03)


Keskkonnaamet ja Keskkonnaministeerium kutsuvad õpetajaid, loodus-ja keskkonnahariduse spetsialiste, loodusretkede juhendajaid ja kõiki teisi huvilisi tasuta veebikonverentsile "Hoia, mida armastad!". Konverentsi ettekanded pajatavad meid ümbritsevast elurikkusest ja Eesti inimeste keskkonnateadlikkusest.

"Kuidas jõuda teadlikkusest tegudeni? Mis on tume elurikkus või mida tähendab kogemustehnoloogia? Kuidas leiavad õpilased keskkonnateavet, mida annavad õpilastööd teadusele ning kuidas sobitub mesindus kooli õppekavasse? Kõigest sellest räägivad veebikonverentsil eksperdid, kes ootavad ka osalejaid interaktiivses veebikeskkonnas kaasa rääkima," sõnas Keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna juhataja Piret Eensoo. Konverentsi päevakava leiab aadressilt keskkonnaharidus.ee.

Hiljuti korraldatud keskkonnateadlikkuse uuringu tulemused viitasid taas, et Eesti elanikud peavad end keskkonnateadlikeks ja näevad keskkonnaprobleemides oma vastutust. "Samas ei teadvusta me oma igapäevaste tegevuste mõju looduskeskkonnale, mistõttu kipume suuremat osa vastutusest endast eemale lükkama," ütles Keskkonnaministeeriumi keskkonnateadlikkuse nõunik Liisa Puusepp. "Üks eesseisvaid proovikive on Eesti elanike kliimateadlikkuse suurendamine," täpsustas ta. Turu-uuringute AS-i ja Tallinna Ülikooli korraldatud uuringu tulemusi tutvustab Liisa Puusepp konverentsil ka laiemalt.

Veebikonverentsi saab igaüks mugavalt esireast jälgida. Selleks on vaja vaid internetiühendusega arvutit ja ligipääsulinki, mis saadetakse registreerunutele teisipäeval, 20. oktoobril 2020. Registreerimisvormi leiab Keskkonnaameti kodulehelt.

Iga konverentsil osaleja saab hariva kingituse MTÜ-lt Loodusajakiri.

Rohkem teavet konverentsi kohta leiab portaalist keskkonnaharidus.ee ja Keskkonnaameti kodulehelt.Allikas: Keskkonnaameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.