Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Moodustati pan-Balti Dimedium Group (2020-10-12 08:12:32)


Veterinaarravimite, looma-, kalakasvatus- ning lemmikloomatoodete hulgimüüja AS Dimela, kes omas tütarettevõtteid Lätis ja Leedus, kannab nüüdsest nime AS Dimedium Group. Dimedium Group omab enam kui 25-aastase ajalooga tütarettevõtteid Eestis, Lätis ja Leedus.

Kaubamärk Dimedium loodi viis aastat tagasi Eestis pereettevõtete Remediumi ja Dimela ühinemisel. Grupi moodustumise järel koondati ühtse identiteedi alla kõigis kolmes riigis tegutsevad ettevõtted -AS Dimedium (Eestis), AS Dimedium Latvia (Lätis) ja UAB Dimedium Lietuva (Leedus).

AS Dimediumi tegevjuhi Tõnu Ummiku sõnul toob ühine bränd grupi ettevõtetele uut sünergiat, tugevdab meie positsiooni kolme riigi turgudel ning muutume seeläbi veelgi jätkusuutlikumaks ja edukamaks. "Usun, et ühise kaubamärgi all tegutsemine muudab meid atraktiivsemaks olemasolevatele ja uutele võimalikele koostööpartneritele ja klientidele, " ütles Ummik.

Dimedium Group ettevõtted tegutsevad ühtse deviisi all "Terve looma nimel". Ettevõtete tegevus on kooskõlas nii loodus-, turukeskkonna ja kogukonna kui ka meie töötajate, klientide ja äripartnerite huvidega. Jätkame Eesti, Läti ja Leedu põllumajanduse ja veterinaaria ning lemmikloomade heaolu arengusse panustamisega ka edaspidi.

Allikas: AS Dimedium pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.