Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartus saab esitada taotlusi digivahendite abil toimuva õppe tõhustamiseks huvihariduses-tegevuses (2020-09-16 08:29:04)

Huviharidus. Foto: Kertu Kikkas

 
Eilsest saab esitada taotlusi digivahendite abil toimuva õppe tõhustamiseks huvihariduses ja -tegevuses

Tartu Linnavalitsus kuulutas välja konkursi huvitegevuse ja-hariduse digiõppe tõhustamiseks kogusummas 270 000 eurot. Konkursi tähtaeg on 15. oktoober.

Konkursil on võimalik taotleda toetust vajaliku riist- ja tarkvara omandamiseks või rentimiseks, juhendajate digipädevuse tõstmise koolitusteks ning digitaalsete materjalide jagamiseks või säilitamiseks, vajaliku riist- ja tarkvara omandamiseks või rentimiseks. Toetuse suuruseks ühe taotluse kohta on kavandatud 3000 kuni 10 000 eurot ning konkursi kogusummaks 270 000 eurot. Toetust saavad taotleda mittetulundusühingud, linnaasutused ja huvikoolid. Taotlemine toimub Tartu linna kodulehel: www.tartu.ee/kotoetused.

Kultuuriosakonna juhataja Marleen Viiduli sõnul on konkursi ajendiks kevadise eriolukorra mõju erahuviharidusele ja-tegevusele. "Soovime huvikoolidele ja huvitegevuse ühingutele luua senisest paremad tingimused digirikastatud keskkonnas tegutsemiseks ning digilahenduste kasutamiseks nii tava- kui ka distantsõppes," ütles Viidul.

Konkurssi rahastatakse riigipoolsest huvihariduse ja -tegevuse täiendavast toetusest kohalikele omavalitsustele Tartu Linnavolikogu kinnitatud korra alusel. Kogu 2020. aastal Tartu huvihariduse ja huvitegevuse kitsaskohtade lahendamiseks planeeritud toetus on üle poole miljoni euro. Sellest ligi 300 000 eurot kasutati Tartus huvihariduse ja-tegevuse organisatsioonide osalejate arvu põhise toetuse kasvuks. Riigipoolse toetusega ei asendata, vaid täiendatakse oma eelarvest kaetavaid kulusid.

Digikogemuste jagamiseks ja inspiratsiooni saamiseks on Tartu huvikoolidel ja ringijuhendajatel võimalik osaleda Digivõimaluste kogemuspäeval, mis toimub Shaté Tantsukoolis 17. septembril kell 10.00 -14.00. Sündmusele saab registreerida siin. Lisaks toimub 18. septembril kell 14.00 toetusmeedet tutvustav infotund Zoom keskkonnas. Infotunnile saab registreerida siin.
 
Allikas: Tartu uudised
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.