Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Politsei- ja Piirivalveameti ööpäeva sündmused (2020-08-26 08:27:55)


Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 69 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 27 varavastast kuritegu, sealhulgas 18 vargust. Registreeriti viis inimkannatanutega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati 48 alkoholi- ja kaks narkojoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

22. augustil teatati politseile, et Kesklinnas Valli tänaval tungis tundmatu mees kallale 25-aastasele mehele, lõi teda korduvalt rusika ja jalaga. Juhtunu asjaolud selguvad menetluses.

22. augustil teatati politseile, et Kristiines Maasika tänaval lõi 26-aastane mees rusikaga näkku 29-aastast meest. Kiirabi viis kannatanu haiglasse. Politsei pidas 26-aastase mehe kahtlustatuna kinni ja toimetas ta kinnipidamiskeskusse.

Vargus

22. augustil alustati menetlust selles, et juuli alguses varastati Lasnamäel Peterburi teel kunstigaleriist maal. Kahju on 6500 eurot.

Kelmus

24. augustil alustati menetlust selles, et 9. augustil lõi 46-aastane mees varalise kasu saamise eesmärgil 33-aastasele mehele tegelikest asjaoludest ebaõige ettekujutuse, kui pakkus Facebookis müügiks mobiiltelefoni Samsung S10+. Ostu hinnaks lepiti 220 eurot ja pärast makse laekumist lubas müüja panna telefoni Tallinna poole teele. 33-aastane mees kandis raha üle, kuid pole siiani saanud müüjaga ühendust ega kaupa kätte.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Vargus

24. augustil avastati, et Otepää vallas on sisse murtud ehitusjärgus eramusse, kust varastati tööriistu. Esialgne kahju on 3000 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus

24. augustil teatati politseile, et ajavahemikul 22.- 24. august tungiti Rakveres Laada tänava kauplusesse ja varastati kohv ja sularaha, millega tekitati kahju ligi 221 eurot. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse välja alustatud kriminaalmenetluse käigus.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

24. augustil sai politsei väljakutse Narva Linda tänava korterisse, kus 43-aastane mees lõi oma elukaaslast. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse välja alustatud kriminaalmenetluse käigus.

Arvutikelmus

24. augustil alustas Narva politseijaoskond kriminaalmenetlust selles, et ajavahemikul märts-august kasutati 64-aastase mehe pangakaarti ilma omaniku loata, millega tekitati kahju ligi 2060 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Avaliku korra raske rikkumine

23. augustil sai politsei teate, et Paides Tiigi tänaval asuvas pargis ründas 23-aastane mees 19-aastast meest, kes sai viga.

Pärnumaa

Vargus

24. augustil sai politsei teate, et varem sarnaste tegude eest karistatud 59-aastane mees möödus Pärnus Laial tänaval asuvas kaupluses kassadest alkoholi eest tasumata.

Kehaline väärkohtlemine

24. augustil sai politsei teate, et Sindis asuvas korteris lõi 43-aastane mees oma 42-aastast elukaaslast, kes sai viga.

Raplamaa

Ähvardamine

24. augustil alustati kriminaalmenetlust selles, et 11. augustil ähvardas 57-aastane mees Kohila vallas Aespa alevikus oma 84-aastast isa.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

Allikas: Politsei- ja Piirivalveameti teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.