Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 31. nädala eelinfo 27. juuli- 2. august 2020 (2020-07-27 10:30:23)

Esmaspäev, 27. juuli

· Kell 10 kohtuvad maaeluminister Arvo Aller ja Maaeluministeeriumi juhtkond Saksamaa Föderaalse Riskihindamise Instituudi (BfR) presidendi Andreas Henseliga. Arutatakse eelkõige loodava Põllumajandus- ja Toiduameti moodustamise ja riskihindamissüsteemiga seotud teemasid.

Bundesinstitut für Risikobewertung (BfR) on Saksamaa teadusliku riskihindamise asutus, kes annab sõltumatut teadusnõu ja-hinnanguid potentsiaalsete riskide kohta kogu toiduahelas. BfR-i hinnangud on aluseks Saksamaa seisukohtadele Euroopa Liidu toiduohutuspoliitika kujundamisel.

Ajakirjanikud on kutsutud teisipäeval 28.07 kell 15.00 Eesti Maaülikooli peahoone (Kreutzwaldi 1a) fuajeesse! Osalemisest palume eelnevalt teada anda: Iiris Saluri, press@agri.ee, tel 6256 108, 5274 539.

Neljapäev, 30. juuli

· Maaeluminister Arvo Aller osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Kell 14 külastavad maaeluminister Arvo Aller ja Maaeluministeeriumi põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban Pärnumaal Tori hobumajanduskeskust ning kohtuvad hobumajandusorganisatsioonide esindajatega, et arutada tulevikuga seonduvaid plaane.Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.