Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
22. juulist saab taotleda jahiulukite käitlemiskoha investeeringutoetust, eeltäitmine algab täna (2020-07-15 10:42:09)


Käesoleval aastal saab PRIAst uue toetusena taotleda jahiulukite käitlemiskoha investeeringutoetust. 15.-21. juulini saab taotlusi eeltäita ning taotlusi saab esitada 22.-29. juulini.

Alates tänasest, 15. juulist on e-PRIAs avatud jahiulukite käitlemiskoha investeeringutoetuse taotluste eeltäitmine. Toetus on mõeldud kütitud jahiulukite esmakäitlemisega seotud jahindussektorile ja selle raames toetatakse jahipiirkondadesse nõuetekohaste käitlemiskohtade väljaehitamist. Toetust on võimalik saada ehitise ehitamiseks ning käitlemisettevõttesse vajaliku seadme ostmiseks. Samuti on toetatav omanikujärelevalve.

Toetust saavad taotleda eraõiguslikud juriidilised isikud, kes on Veterinaar- ja Toiduametile esitanud majandustegevusteate kütitud uluki esmatootmiseks või kütitud uluki rümba ja rümba raietükkide väikeses koguses käitlemiseks.

Taotluste esitamine toimub 22.-29. juulil ainult elektrooniliselt e-PRIA kaudu. Taotlusvooru eelarve on 2 miljonit eurot ja toetuse maksimaalne suurus ühe käitlemisettevõtte kohta on 20 000 eurot. Toetust rahastatakse Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondist ja Eesti riigieelarvest.

Toetuse määramine otsustatakse PRIAs hiljemalt 19. novembril 2020. a.

Täpne info toetuse tingimuste kohta on leitav meetme määrusest ja PRIA kodulehe toetuse lehelt. e-PRIA erinevate teenuste kasutamiseks on välja töötatud juhendid, mis on kättesaadavad nii e-PRIAs kui ka PRIA kodulehel.

Taotlejad saavad abi küsida PRIA investeeringutoetuste infotelefonilt 7377 678.

 

Allikas: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ameti pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.