Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Autovabaduse puiestee ootab koosolekuid pidama (2020-07-15 09:41:36)


Juuli alguses Tartus avatud Autovabaduse puiestee ootab kõiki huvilisi koosolekuteruumi kasutama.
Autovabaduse puiestee alal on lisaks puhkamiskohtadele, veesilmale ja lavale koosolekuteruum, kuhu on oodatud kõik huvilised. Kodu- ja aianduskeskuse Gardesti taimedega sisustatud koosolekuteruum asub Autovabaduse puiestee Kaarsilla pooles otsas. Ruum annab võimaluse pidada koosolekuid uudses ning avatud keskkonnas, saades nii osa südalinna melust ja olust.

Koosoleku pidamiseks saab aja broneerida veebilehel https://toimunudtartus.ee/autovabadusepst_koosolekuruum/. Ruumi saab broneerida minimaalselt 30 minutiks ning maksimaalselt 2 tunniks.
Koosolekuruumi on oodatud kuni kuus inimest. Kohapeal on olemas käte desinfitseerimise vahend, mida palutakse kasutada ruumi sisenedes ja ruumist väljudes. Pärast kasutust tuleb ruum endast kenas korras maha jätta.
Tartu südalinnas asuv Autovabaduse puiestee ootab kõiki huvilisi 2. augustini mõnusalt vaba aega veetma. Ala eesmärk on ühendada vanalinn ja jõeäärne ala üheks terviklikuks linnaruumiks ning kutsuda kokku erinevad põlvkonnad. Autovabaduse puiestee ulatub kaubamaja parklast kuni Kaarsillani ja on külastajatele avatud P-N kuni 22 ning R ja L kuni 00.30.
Terve kuu vältel toimub mitmeid kultuuri- ja haridusprogramme ning meeleolukaid kultuurisündmusi igale maitsele. Rohkem infot Autovabaduse puiestee kohta leiab Tartu linna kodulehelt www.tartu.ee/autovabadus.
 
Allikas: Tartu uudised
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.