Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Autovabaduse puiestee võeti avanädalavahetusel külastajate poolt hästi vastu (2020-07-09 08:34:07)

Tartu südalinnas avati möödunud reedel Autovabaduse puiestee, mida külastas avanädalavahetusel ligi 10 000 inimest.

"Hea meel on näha, et Autovabaduse puiestee on kasutusele võetud täpselt nii nagu me eeldasime. Tegemist on kõiki kutsuva avaliku ruumiga, kuhu ei tulda vaid spetsiaalsete ürituste ajaks, vaid ka argipäeval mõnusat aega veetma, koosolekuid pidama või raamatut lugema. Tegemist on ehtsa näitega, milline on kvaliteetne avalik linnaruum ja paneb laiemalt mõtlema, millised on tõeliselt olulised väärtused linnas," ütles linnaarhitekt Tõnis Arjus.


Autovabaduse puiesteel näeb iga päev erinevaid etteasteid ja põnevatest tegevustest saavad osa võtta ka külastajad. Ajalooretk, hommikuvõimlemine, tsirkusetrikkide töötuba ja tervisetelk on vaid mõned näited Autovabaduse puiestee mitmekülgsest programmist. Programmiga saab tutvuda siin: https://www.tartu.ee/et/autovabaduse-puiestee-programm.

Autovabaduse puiesteel on hoolitsetud selle eest, et külastajatel oleks võimalikult ohutu alal olla. Tegevus ja toitlustus on korraldatud nii, et külastajad saaksid viibida hajutatult, alale on paigutatud kolm kätepesu kohta ning keskel olevat veesilma puhastatakse regulaarselt. Suuri kogunemisi aitavad alal vältida turvatöötajad.

Autovabaduse puiestee on avatud 2. augustini P-N kuni kell 22, R ja L kuni kell 0.30. Loe lähemalt: https://www.tartu.ee/et/autovabadus


Autovabadus. Foto autor: Mana Kaasik

 


Allikas: Tartu uudised

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.