Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi direktorina asus tööle Heli Reinet (2020-06-17 08:44:51)


Alates 15. juunist asus Veterinaar- ja Toidulaboratooriumi direktorina tööle Heli Reinet.

"Veterinaar- ja Toidulaboratoorium seab sihiks pakkuda kaasaegsel teadusel ja tehnoloogial põhinevat laboriteenust ning kujuneda tunnustatud teadmus- ja arenduskeskuseks. Praeguseks saavutatud ekspertvõimekus lubab olla usaldusväärne koostööpartner riiklikele pädevatele asutustele, Euroopa Liidu keskasutustele, poliitikakujundajatele ja põllumajandus- ning toidutootjatele. Valitud strateegia elluviimisel saavad määravaks kaasamine, avatus ja uuendusmeelsus," leiab Reinet.

"Heli Reinet on Veterinaar- ja Toidulaboratooriumis pikka töökogemust omav, praktilise meelega ja aktiivne inimene, kes avalikul konkursil silma paistis ning valituks sai," lisas maaeluminister Arvo Aller.

Heli Reinet lõpetas Tartu Ülikooli füüsika-keemiateaduskonna 1990. aastal, töötas keemiaõpetajana (1990‒1995) ning on õppinud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas strateegilist juhtimist avatud ülikooli magistriõppes (2008-2012). Veterinaar- ja Toidulaboratooriumis asus ta keemikuna tööle aastal 2000, juhtis sama asutuse keemia osakonda (2004‒2005) ning kuni praeguseni töötas direktori asetäitjana toiduohutuse alal.

Lisaks on Heli Reinet tegutsenud eksperdina rahvusvaheliste toiduvaldkonna projektide juures, osalenud Euroopa referentlaboratooriumide võrgustike töös ning olnud kaasatud Euroopa standardiorganisatsioonide tegevusse.Allikas: Maaeluministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.