Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Üleskutse: Osale Kodu Kauniks 2020 konkursil! (2020-06-16 09:12:59)


Osale Kodu Kauniks 2020 konkursil!

Juba 20. aastat korraldab Eesti suurim kodu-, sisustus- ja aiandusajakiri Kodu & Aed silmapaistvate kodude ja aedade konkurssi Kodu Kauniks. Ka tänavu ootab osalejaid palju väärikaid preemiaid ja auhindu! Toimetus ootab fotosid armastusega rajatud aedadest 30. juuniks ja hubaselt sisustatud kodudest 30. augustiks.


Aasta aed 2019


Aasta kodu 2019

Võistlusel Kodu Kauniks tunnustatakse Eesti kauneid ja nutikaid kodu- ja aiakujundusi; ajakirja ning veebilehe kodus.ee kaudu jõuavad sadade tuhandete lugejate ning huvilisteni nii põnevad kodukujundamise ideed kui ka innustavad kogemused. Konkursile osalema on oodatud kõik huvilised olenemata vanusest, elukohast, perekonna, kodu või aia suurusest. Eraldi tuuakse esile ka silmapaistvaid ideid ja erilisi lahendusi oma kodu või aia mõnusaks muutmisel.

Võistlusele esitatud kandidaatide hulgast valitakse fotode põhjal välja finalistid, keda külastab ˛ürii. Külaskäigu ja profifotode põhjal selguvad sügiseks parimad - need, kes pälvivad tänavu Eesti aasta kodu ja aasta aia preemia. Peale selle antakse välja arvukalt hinnalisi eripreemiaid. Tiitliga aasta kodu kaasneva 2500 € peapreemia annab juba 18. korda välja Swedbank. Aasta aia tiitlit premeerib Bauhof samuti 2500 euroga. Võistluse auhinnafond on 13 000 eurot, sponsorite hulka kuuluvad lisaks Bauhofile ja Swedbankile ka Hemtex, Aquaphor, Gustavsberg, Husqvarna, Tiigitehnika OÜ, Kekkilä ja Eesti Omanike Keskliit.


Kuidas kandideerida võistlusele Kodu Kauniks 2020?

Võistlusel osalemiseks saada vähemalt kümme fotot oma kodust või aiast, grilli- või puhkealast, väliköögist, mängunurgast või heast ideest e-posti aadressile kodukauniks@ajakirjad.ee (edastada võid ka piltide allalaadimislingi) või paberkandjal ajakirja Kodu & Aed aadressile Liivalaia 13/15 Tallinn 10118.

Lisa fotodele kaaskiri, kus tutvustad oma peret, kodu ja/või aeda. Ära unusta aadressi, meiliaadressi ning telefoninumbrit!

Aiavaldkonnas on kandideerimise tähtaeg 30. juuni, koduvaldkonnas 30. august.

Lisaküsimuste korral helista telefonil 610 4000 või kirjuta kodukauniks@ajakirjad.ee. Kodu Kauniks konkursi käiguga saad kursis olla Facebookis, www.facebook.com/kodusee ning võistluse reglemendiga tutvuda veebilehel www.kodus.ee/kodukauniks

Allikas: Ühinenud Ajakirjad OÜ teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.