Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 25. nädala eelinfo (2020-06-15 08:25:11)


Esmaspäev, 15. juuni

· Algusega kell 10.50 osalevad kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann ja haldusosakonna nõunik Mari Hõbemäe Riigikogu maaelu- ja keskkonnakomisjoni ühisistungil, kus toimub Eesti Avamere Vesiviljelejate Ühistu pöördumise arutelu ning antakse ülevaade riiklikest toiduvarudest.

Kolmapäev, 17. juuni

Maaeluministeeriumi kantsler Tiina Saron ja toiduohutuse asekantsler Hendrik Kuusk külastavad Veterinaar- ja Toiduameti (VTA) ning Põllumajandusameti (PMA) regioonide esindusi. Ringsõidu eesmärk on kohtuda asutuste juhtidega, tutvuda piirkondade tööga ning arutada ametite ühendamise üle.

· 17.06 kohtub Maaeluministeeriumi juhtkond VTA ida regiooni juhataja Helgi Tepperiga Jõhvis ja VTA põhja regiooni juhtaja Vladimir Vahesaarega Tallinnas. Edaspidi on kavas külastada kõikide regioonide esindusi.

· Kell 11 toimub Maaeluministeeriumis Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika strateegiakava ettevalmistava innovatsiooni ja teadmussiirde (AKIS) töögrupi kohtumine. Päevakorras on nõuande valdkonnaga seotud sekkumislehtede arutelu. Töörühma on kaasatud põllumajandustootjate ja töötlejate esindajad, nõustamisteenuste pakkujad, teadus- ja arendusasutused jpt. Kogunemispiirangu tõttu toimub ettepanekute esitamine valdavalt kirjalikult.Neljapäev, 18. juuni

· Maaeluminister Arvo Aller osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

· Kell 13 toimub Maaeluministeeriumi suures saalis Eesti maaelu arengukava (MAK) 2014‒2020 seirekomisjoni istung, kus peateemadeks on arengukava muudatusettepanekud ning 2019. aasta seirearuande tulemuste tutvustamine.

Reede, 19. juuni

· Maaeluminister Arvo Aller kohtub Eesti Maaülikooli Polli Aiandusuuringute Keskuses Läti põllumajandusministri Kaspars Gerhardsiga. Kohtumisel räägitakse Euroopa Liidu eelarvest, Euroopa rohelise kokkuleppe strateegiast "Talust taldrikule" ja toidukontrolli süsteemidest Eestis ning Lätis. Lisaks räägitakse ka COVID-19 meetmetest ja piimahinnast. Ministrid külastavad ka Pajumäe taluAbja-Vanamõisas.


Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.