Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Aita valida fotovõistluse "Humoorikas looduspilt" rahva lemmik! (2020-06-10 08:29:46)


Käimas on välkkonkursi "Humoorikas looduspilt" rahva lemmiku hääletus. Vaata, naera ise ja aita valida välkkonkursi "Humoorikas looduspilt" rahva lemmikpilt.

Välkkonkursile "Humoorikas looduspilt", mis toimub fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2020 raames, saabus 485 isemoodi vahvat, üllatavat ning naljakat fotot kokku 172 loodushuviliselt-fotograafilt.

Kuna näitamist väärivaid pilte saabus sedavõrd palju, siis otsustasime konkursile juurde lisada ka publikuhääletuse vooru.

Järjestikustel päevadel avame jooksvalt mitu uut galeriid ˛ürii esimese valiku läbinud fotodest. Kui pilt meeldib, märgi pöidla või südamega. Iga galerii 5 enim hääli saanud pilti liiguvad edasi rahva lemmiku hääletuse finaalvooru.

Galerii 1: https://bit.ly/2UmIx7S
Galerii 2: https://bit.ly/2A8qPyl
Galerii 3: (Avame peagi)
Galerii 3: (Avame peagi)

Finaalgalerii: (Avame reedel!)

Jälgi teateid Looduse Omnibussi kodulehelt http://www.looduseomnibuss.ee või Looduse Omnibussi Facebooki lehelt http://www.facebook.com/looduseomnibuss

Eelhääletus kestab kuni neljapäev, 11. juuni, kell 23.00. Reedel avame finaalhääletuse ning lõpptulemused koos konkursi ˛ürii valikutega avaldame 15. juunil.

Välkkonkurss "Humoorikas looduspilt" toimub fotovõistluse Looduse Aasta Foto 2020 ja looduskaitsekuu raames.

Parima humoorika looduspildi auhind 250 eurone kinkekaart Looduse Aasta Foto sponsoritelt ning keraamik Anne Türni tantsiva hundi skulptuur. Välkkonkursi auhinnafond on 1000 eurot.

Konkursi korraldaja on Looduse Omnibuss ning võistlus toimub looduskaitsekuu raames koostöös pikaaegsete fotofirmadest partnerite Canoni esindaja Overalli, ning Sigma esindaja Fotoluksiga.

Lisaks toetavad Viking Line, Kunda Nordic, Stora Enso, RMK, Eesti Talleks, zone.ee jpt. Samuti Eesti Looduskaitse Selts, Keskkonnaministeerium, Keskkonnaamet, KIK ja Eesti Kultuurkapital.

Allikas: Looduse Omnibussi teade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.