Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Euroopa keskkonnasõbraliku ettevõtte konkursil võistleb kümme Eesti ettevõtet (2020-06-01 09:04:36)

Eesti esitas üleeuroopalisele keskkonnakonkursile kümme ettevõtet, kes võistlevad viies erinevas kategoorias.

"Meie ettevõtted on üha enam orienteeritud lisaks kasumi teenimisele ka keskkonnasõbralikumale majandamisele. Sellised lahendused nõuavad teadmisi ja taipu, mida oleks patt pelgalt Eestis näidata. Konkurss annab kahtlemata võimaluse enda tegemisi võõrsil tutvustada ning sealt saadud kontaktide abil oma tegevust laiendada ja tõhustada," ütles keskkonnaminister Rene Kokk. Minister lisas, et kõik esitatud ettevõtted on kandideerinud ka meie kohalikul keskkonnasõbraliku ettevõtte konkursil ning on igati konkurentsivõimelised.

Eestist on võistlustules keskkonnajuhtimise valdkonnas Estanc AS, toote või teenuse valdkonnas Roofit Solar Energy OÜ, UpSteam OÜ, Lindström OÜ ja Eesti Pandipakend OÜ, protsessi valdkonnas Estonian Cell AS ja Ensto Ensek AS, äri ja rahvusvahelise koostöö edendamise valdkonnas AusDesign OÜ ja Reverse Resources. Äri ja elurikkuse edendamise valdkonnas kandideerib auhinnale Tammejuure Mahetalu.

Euroopa keskkonnakonkurssi on korraldatud alates 1987. aastast ning too toimub iga kahe aasta tagant. Konkursiga tunnustatakse neid ettevõtteid Euroopas, kes muudavad keskkonnaprobleemid majanduslikeks võimalusteks ning kelle jaoks on keskkonna heaoluga arvestamine ainus võimalus jätkusuutlikuks ärimudeliks.

Euroopa parimad keskkonnasõbralikud ettevõtted kuulutatakse välja selle aasta lõpus.

Jälgi Euroopa keskkonnakonkursi toimumist SIITAllikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteadeSisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.