Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Tartu toob elektrirattad järgmisel nädalal tagasi tänavatele (2020-04-22 08:21:52)

Eelmise aasta novembris talvekorterisse viidud Tartu rattaringluse elektrirattad tuuakse tagasi tänavatele 27. aprillil. Rattaringluse kasutajad peavad jätkuvalt arvestama eriolukorra reeglitega, et linnas liikumine oleks kõigile turvaline.
Abilinnapea Raimond Tamme sõnul lubab ilm elektrirattad taas kasutusele võtta ning see aitab linnas liiklejaid hajutada. "Rattasõidul on nakkusoht võrreldes ühissõidukite kasutamisega väiksem ja seetõttu pakub rattaringlus tänases olukorras linnas liikumiseks head alternatiivi. Eriolukorras on loomulikult esmatähtis võimalikult vähe ringi liikuda ning alles seejärel teha valik ühe või teise liikumisviisi kasuks," ütles Tamm.
Tamm rõhutas, et kõik rattaringluse kasutajad peavad endiselt arvestama eriolukorra reeglitega, hoides teiste liiklejatega distantsi ning järgides hügieeninõudeid, kasutades sõitmisel kindaid. Kasutuses olevaid rattaid desinfitseeritakse iga päev nii rattaparklates kui ka -töökojas.
Läbi talve on kasutuses olnud 250 tavaratast, millele lisandub järgmise nädala alguses 500 elektriratast. Üle Tartu linna on 69 rattaringluse parklat, mis on varustatud infotahvlitega rataste kasutamise kohta.
 
Allikas: Tartu uudised
Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.