Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaminister jätkab bürokraatia tõrjumist (2020-03-30 08:37:11)


Möödunudsügisene keskkonnaminister Rene Koka erialaliitudele esitatud üleskutse saata ettepanekuid bürokraatia vähendamiseks leidis elavat vastukaja. Keskkonnaministeerium sai rohkesti asjalikke ettepanekuid ning mitmed välja pakutud asjad on ka juba ellu viidud.

"Veendusin, et riigiasutustega asjaajamine on ettevõtete jaoks tihti põhjendamatult närvesööv ning võiksime rohkem arvestada inimeste tagasisidega. Annan organisatsioonidele ja üksikisikutele teada, et nende ettepanekud on oodatud ka edaspidi, sest otsustasin muuta tagasiside kogumise alaliseks protsessiks," ütles Rene Kokk.

Mitmed eelmisel aastal saadetud ettepanekud on tänaseks ellu viidud. Bürokraatia vähendamise heaks näiteks on hiljuti loodud keskkonnaotsuste menetlemise keskkond KOTKAS, mille eesmärk on lihtsustada lubade menetlemist, loaga seotud seire-, aruandlus- ja muude kohustuste täitmist ning kogutud andmete säilitamist, kasutamist ja kättesaadavust.

Keskkonnaministeerium ootab organisatsioonidelt, ettevõtetelt ja kodanikelt jätkuvalt ettepanekuid, kuidas saaks ministeerium vähendada bürokraatiat ning muuta asjaajamist ja suhtlust riigiga lihtsamaks.

Keskkonnaministeerium palub ettepanekud esitada lingil https://www.envir.ee/et/burokraatia avaneval vormil.

Laekunud ettepanekutega arvestab Keskkonnaministeerium edasisi tegevusi kavandades. Info laekunud ettepanekute ja nendega arvestamise kohta ilmub regulaarselt kord aastas Keskkonnaministeeriumi kodulehel https://www.envir.ee/et/kaasamine-osalemine/burokraatia-vahendamine-keskkonnaministeeriumi-valitsemisalas

Allikas: Keskkonnaministeeriumi pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.