Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
PRIAle esitas tähtaegselt loomatoetuse taotluse 2 953 klienti (2020-03-25 08:31:45)

Taotluste vastuvõtt toimus 2. märtsist 23. märtsini ja PRIAle laekus sel ajal 2 953 taotlust, mida on 199 võrra vähem kui möödunud aastal. Sel aastal sai uue toetusena taotleda "Piimalehma kasvatamise otsetoetust Saaremaal, Hiiumaal, Muhus, Kihnus ja Ruhnus", kuhu laekus 107 taotlust.

Tanel Trell, PRIA otsetoetuste osakonna juhataja: "Viimasel taotlemise nädalal olid PRIA teenindusbürood eriolukorra tõttu suletud, aga e-PRIA töötas tõrgeteta. Kõigile soovijatele oli PRIA e-taotlemise teenuses vajadusel ka tugi taotluse esitamiseks loodud ning taotlusi laekus oodatud mahus."

Piimalehma kasvatamise otsetoetusi saab hilinenult taotleda veel 17. aprillini, aga siis väheneb toetus 1% võrra iga hilinetud tööpäeva kohta.

PRIA peadirektor otsustab loomakasvatuse üleminekutoetuste määramise või taotluste rahuldamata jätmise hiljemalt 22. juuniks 2020 ja toetused makstakse välja 15. juunist kuni 30. septembrini 2020 ning piimalehma kasvatamise otsetoetuste määramise või taotluste rahuldamata jätmise hiljemalt 10. detsembriks 2020 ja toetus makstakse välja 10. detsembrist 2020 kuni 30. juunini 2021.Allikas: Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet (PRIA) pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.