Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Järgmiseks nädalaks kavandatud Teraviljafoorum lükkub edasi (2020-03-13 07:33:03)


Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda on otsustanud 17. märtsiks Türile kavandatud Teraviljafoorumi 2020 teadmata ajaks edasi lükata. Koda annab endast parima, et foorum sellel aastal siiski toimuks, sest konverentsi teemad on sektori tulevikku silmas pidades väga olulised. Tänavuse foorumi teemaks on keskkonnahoid ja muutuvad keskkonnanõuded teraviljasektoris.

"Traditsiooniline Teraviljafoorum on põllumeeste hulgas oodatud sündmus ja ka sellel aastal oli ennast foorumile registreerunud üle 160 inimese. Paraku peame foorumi toimumise lähtuvalt valitsuse soovitusest edasi lükkama, et vältida riske nii osalejate kui foorumi esinejate tervisele. Ühtlasi soovib põllumajanduskoda anda oma panuse koroonaviiruse leviku tõkestamiseks," selgitas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja juhatuse esimees Roomet Sõrmus.

Sõrmuse sõnul vabandab koda ebamugavuste pärast kõikide foorumi osalejate ja esinejate ees ning loodab mõistvale suhtumisele. Foorumi toimumise uus aeg otsustatakse lähtuvalt edasistest arengutest.

Allikas: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
ansambel
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.