Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 9. nädala eelinfo (2020-02-25 07:18:28)


Esmaspäev, 24. veebruar

· 23.-24.02 osalevad maaeluminister Arvo Aller ning kalanduspoliitika ja välissuhete asekantsler Siim Tiidemann Poola põllumajandusministri Jan Krzysztof Ardanowski kutsel Varssavis kohtumisel, mis keskendub Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika tulevikule uute väljakutsete kontekstis. Lisaks Eestile on kohale kutsutud Austria, Bulgaaria, Tšehhi, Soome, Ungari, Läti, Leedu, Portugali, Rumeenia ja Slovakkia põllumajandusminister. Kohtumisel osaleb ka Euroopa Komisjoni põllumajandusvolinik Janusz Wojciechowski.

Teisipäev, 25. veebruar

· Kell 12.30-16.00 osalevad maaeluminister Arvo Aller ja ministeeriumi juhtkond Maaeluministeeriumi väikeses saalis põllumajanduse ja maaelu arengu nõukogu istungil. Päevakorras on vabatahtliku päritolumärgistuse juhend, Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika rakendamise seaduse muutmise seaduse eelnõu, väärtuslikku põllumajandusmaad käsitleva seaduse eelnõu, Euroopa roheline kokkulepe, ministeeriumi haldusala põllumajandusandmete projektide tutvustus ning Veterinaar- ja Toiduameti ja Põllumajandusameti ühendamise ülevaade.

Kolmapäev, 26. veebruar

  • Maaeluministeeriumi juhtkond ja töötajad osalevad vabatahtlikena Toidupanga töös. Aitame toidu sorteerimisel ja väljastamisel, et see jõuaks enim puudust kannatavate inimeste ja peredeni.

Neljapäev, 27. veebruar

  • Maaeluminister Arvo Aller osaleb Vabariigi Valitsuse istungil.

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.