Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Keskkonnaministeeriumi 9. nädala eelinfo (2020-02-25 07:17:02)

Teisipäev, 25. veebruar

· Kell 16.00 osaleb keskkonnaminister Rene Kokk Rahandusministeeriumis kohtumisel Võru kaitseväele vajaliku maa teemal.

· Kell 18.00 on vastlapäeva puhul nii noored kui vanad esiemade traditsioonide austajad oodatud RMK Ristna külastuskeskusesse, et liulaskmise asemel valmistada kuusevaigusalvi ja kõnelda kuuse raviomadustest ja muudest kasutusvõimalustest. Jutuvestmise ja salvikeetmise kõrvale pakutakse vastlakukleid ja sooja jooki.
Osalustasu 3.-/inimene, eelkooliealised tasuta. Lisainfo Ristna külastuskeskuse teabejuhilt Liis Soonikult telefonil 5322 9499, e-posti aadressil
info.ristna@rmk.ee

· 25-26. veebruarini korraldab Keskkonnaamet Lahemaa noore looduskaitsja Junior Ranger talveseminari.Kolmapäev, 26. veebruar

· Kell 12.00 on keskkonnaminister Rene Kokk Keskerakonna fraktsioonis Keskkonnaameti ja Keskkonnainspektsiooni ühendamise arutelul.

· Kell 15.00 kohtub keskkonnaminister Rene Kokk Pärandkoosluste Kaitse Ühinguga.

· Kell 10.00 on Pärnus Hedon Spa konverentsikeskuses Interreg programmi Eesti-Läti koostööprojekti "Piirideta veekogud" ("Water bodies without borders") lõpuseminar.

· Kell 16.00 tutvustatakse CoastNet LIFE projekti raames Keskkonnaameti Palmse kontoris maaomanikele Lahemaa rahvuspargi lamminiitudel tehtavaid kaitsekorralduslikke töid.Neljapäev, 27. veebruar

· Kell 14.00 kohtub keskkonnaminister Rene Kokk Eesti Metsa- ja Puidutööstuse Liidu juhatusega.


Reede, 28. veebruar

· 28. veebruarist 1. märtsini korraldab Keskkonnaministeerium kliimakoolituse Noorte Keskkonnanõukogusse kaasatud organisatsioonide liikmetele. Koolituse läbinud noored lähevad omakorda kliimast rääkima koolidesse, et koolilaste teadlikkust suurendada.
Noori koolitavad keskkonnaministeeriumi spetsialistid, noored teadlased Tallinna ja Tartu ülikoolist ning Päästeameti esindajad. Koolituse lõpus esitlevad osalejad oma tundide ülesehitust, millega klassi ette minna.

Allikas: Keskkonnaministeeriumi eelinfo


Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.