Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Maaeluministeeriumi 7. nädala eelinfo (2020-02-10 08:41:12)


Esmaspäev, 10. veebruar

· Maaeluminister Arvo Aller ning põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Marko Gorban osalevad Riigikogu maaelukomisjonis, kus tutvustavadmaaelu ja põllumajandusturu korraldamise seaduse muudatusi enne esimest lugemist.

· Kell 14 osaleb maaeluminister Arvo Aller Riigikogu konverentsikeskuses foorumil "Eesti regionaalne tasand -kas praktiline vajadus või saab ka teisiti?" (maaelu vaade).

· Maaeluminister Arvo Aller kohtub Eesti Leader Liidu esindajatega.

Teisipäev, 11. veebruar

  • Kell 13 osalevad maaeluminister Arvo Aller, toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai ja ministeeriumi ametnikud toiduohutuse nõukoja kohtumisel Maaeluministeeriumi väikeses saalis. Päevakavas on olulisemate teemadena 2020. a sööda- ja toidualaste õigusnormide ning loomade tervishoidu ja heaolu käsitlevate eeskirjade täitmise kontrollikava aruande arutelu, mikroobide resistentsus ja koostöö Euroopa Toiduohutusametiga.

  • Kell 13 osaleb Maaeluministeeriumi taimetervise osakonna juhataja Sigmar Suu Põllumajandusameti saalis (Teaduse 2, Saku) viljapuu-bakterpõletiku (Erwinia amylovora) teemalisel ümarlaual. Päevakavas on Eesti viljapuu-bakterpõletiku kaitstava piirkonna staatuse tutvustus, Põllumajandusameti eelmise aasta järelevalve tulemuste tutvustus, Põllumajandusuuringute Keskuse analüüsitulemuste esitlus ning arutelu. Kohtumisel osalevad Eesti Aiandusliidu liikmed, tootjad ja teadlased.

  • 11.-12. veebruaril osalevad Maaeluministeeriumi välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakonna juhataja Hanna Turetski-Toomik ning nõunik Galina Jevgrafova Roomas toimuval Rahvusvahelise Põllumajanduse Arengu Fondi (IFAD) 43. juhtkomitee istungil. Põhiteemad on säästlikud toidusüsteemid ning maapiirkondade areng kui globaalsete probleemide üks lahendusi.

Neljapäev, 13. veebruar

  • Maaeluminister Arvo Aller osaleb Vabariigi Valitsuse istungil ja kabinetinõupidamisel.

Reede, 14. veebruar

  • Kell 12 osaleb Maaeluministeeriumi toiduohutuse ning teaduse ja arenduse asekantsler Toomas Kevvai Sangaste mõisa ringtalli külastuskeskuses krahv Friedrich Bergi 175. sünniaastapäevale pühendatud juubelipäeval ja innovatsioonipreemiate üleandmisel.

Allikas: Maaeluministeeriumi eelinfo

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.