Aiandus.ee
Avaleht | Teated | Ilm | Kontakt
Põllumajanduskoja nõukogu uus esimees on Sivar Irval (2020-01-22 08:47:00)


21. jaanuaril
valis Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja (EPKK) nõukogu uueks esimeheks Sivar Irvali, kes on viimased neli aastat olnud koja nõukogu liige ja kolm aastat juhtinud põllumajanduskoja maamajanduse gruppi.

"Tänan koja nõukogu ja liikmeid usalduse eest! Olles koja nõukogusse valitud maamajanduse grupist, soovin olla nagu liim puitkiudplaadis ja siduda erinevad osapooled kokku. Oodatud tulemusi saavutame vaid koostöös kõikide tarneahela osalistega -põllumeeste, toidutööstuste ning teiste maa- ja metsamajandusega seotud ettevõtjatega. Eesmärgiks on tugevdada põllumajandus-kaubanduskoja rolli Eesti biomajanduse valdkonna eestkõnelejana," ütles värskelt ametisse valitud EPKK nõukogu esimees Sivar Irval.

Irval rõhutas ühtlasi, et tema jaoks on väga oluline kohalik Eesti toit eestimaalaste toidulaual ja ka meie toiduainete eksport, mille kaudu suudame tagada meie rahvale parema elujärje. "Soovin, et ka Eesti poliitikud teadvustaksid üha enam, kes tagavad meile kõikidele kolm korda päevas kvaliteetse toidu!" lisas Irval.

Põllumajanduskoja uus nõukogu esimees Sivar Irval on koja liikmesettevõtte AS Dimedium nõukogu liige ja Eesti Suurpõllumeeste Klubi president. Varasemalt on ta olnud AS Remedium ja AS Dimedium juhatuse esimees, Virumaa Põllumeeste Liidu juhatuse esimees ning üheksa aastat juhtinud ka Eesti Kalakasvatajate Liitu. Ta on õppinud Eesti Maaülikoolis veterinaarmeditsiini.

Koja nõukogu aseesimeestena jätkavad Tõnu Post (Kõljala POÜ), Jaanus Murakas (E-Piim Tootmine) ja Anu Hellenurme (Anu Ait).

Viimased neli aastat põllumajanduskoja nõukogu juhtinud Olav Kreen jätkab tööd nõukogu liikmena. EPKK tänab Kreeni suure panuse eest koja arengusse!

 

Allikas: Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja pressiteade

Sisselogimine
Kasutaja
Parool
 - Registreeru
Reklaam
Lingid

VÄETISEREGISTER
LINNUPELETUSPALL
TAIMEKAITSE-VAHENDID
PUUVILJATAIMEDE KAHJUSTAJAD
VIINAMARJAD
TOALILLED
KOMPOST
OHUSTAVATE VÕÕRLIIKIDE NIMEKIRI
KÖÖGIVILJAD
TOMAT KASVUHOONES
EESTI KARTULISORDID
TAIMEHAIGUSED
EESTI TAIMED
EESTI SORDIVARAMU
TAIMEVAHETUS
SOOVITUSSORTIMENT
TURUSTAMISE STANDARDID
      Kui Sa oma aiamuredele mujalt lahendust ei leidnud, küsi foorumist
© Aiandus.ee Kõik õigused kaitstud. Selle portaali ühtki osa ei tohi jäljendada ega kasutada muudes väljaannetes ilma Aiandusinfo Oü haldaja kirjaliku loata.